VIGOUR tło

WIESZAKI NA RĘCZNIKI w linii DERBY

Wieszak do łazienki – zagospodaruj przestrzeń
Przyznaj się: zdarzyło Ci się rzucić ręcznik na pralkę czy brzeg wanny i zapomnieć o nim, prawda? Takie drobne grzeszki popełnia każdy z nas, a im więcej domowników, tym większy bałagan może panować w Waszej łazience. Rozwiązanie jest czasem naprawdę proste – wystarczy chociażby wieszak – haczyk lub poręcz, na której każdy może powiesić swój ręcznik, szlafrok lub ubranie. Proste, prawda? W dodatku wieszak do łazienki może być ciekawym elementem wystroju. Designerski wieszak na ręczniki zaskakuje ciekawym kształtem i nietuzinkowym wyglądem. Wyróżnia się na tle innych dodatków, zwracając uwagę gości.

Wieszaki z serii DERBY – design i prostota w jednym
Najprostsze rozwiązania bywają najlepsze: w przypadku wieszaków na pierwszym miejscu stawiamy użytkowość, jednak nie zapominamy o tym, by nawet niewielki wieszak był elementem wystroju. W serii DERBY znajdziesz haczyki i poręcze, dzięki którym ubrania i ręczniki znajdą swoje miejsce. Marzy Ci się designerski wieszak, a jednocześnie cenisz sobie proste i klasyczne rozwiązania? Zajrzyj do naszej kolekcji i wybierz komplet idealnych wieszaków do Twojej łazienki.

Designerski wieszak do Twojej łazienki
Wieszaki zwiększają funkcjonalność łazienki i znacząco wpływają na komfort jej użytkowania. Designerski wieszak jako półka na ręczniki ułatwia utrzymanie porządku w łazience. Łazienkowe tekstylia będą w zasięgu Twojej ręki. Praktycznym rozwiązaniem jest także designerski wieszak dwuramienny. By szybko i łatwo sięgnąć po ręczniki zamontuje je na ścianie obok umywalki lub kabiny prysznicowej albo wanny. Poziomy wieszak pozwoli optymalnie wykorzystać wolną przestrzeń na ścianie. Ręczniki rozwieszone na ramionach wieszaka schną szybko, nawet w małej łazience.