vigour

BRODZIKI

Przejdź na skróty do podkategorii

W wielu nowoczesnych łazienkach duże wanny wypierane są przez kabiny prysznicowe. Rozwiązanie ma wielu zwolenników – prysznic zajmuje znacznie mniej miejsca, dla wielu osób stanowi praktyczniejszą alternatywę dla wanny, ułatwia codzienną toaletę osobom starszym. Nieodłączną częścią kabiny prysznicowej jest brodzik. Sprawdź naszą ofertę i znajdź solidny, pięknie wykonany i nowoczesny brodzik do łazienki!

Konglomerat – brodzik najwyższej jakości 
Doskonale wiemy, że wyposażenie łazienkowe powinno z powodzeniem łączyć w sobie dopracowaną estetykę z bezwzględną trwałością. Wybierając brodzik do łazienki z oferty VIGOUR, masz pewność, że nabytek będzie w nienagannym stanie służył Tobie i domownikom przez wiele długich lat. Brodzik mineralny wyróżnia się eleganckim wyglądem, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne (wysoką temperaturę oraz wodę). Dzięki antypoślizgowemu wykończeniu użytkowanie prysznica jest w pełni bezpieczne, szczególnie dla seniorów oraz dzieci. Warto wspomnieć, że nowoczesny materiał o błyszczącej powierzchni wyjątkowo łatwo utrzymać w nieskazitelnej czystości. 

Brodzik mineralny skrojony na miarę Twojej łazienki
Szukasz niewielkiego brodzika, który zamontujesz w rogu ciasnej łazienki? A może chcesz ciekawie zaadaptować wnękę? Niezależnie od tego, jaka wizja aranżacyjna roztacza się w Twojej głowie, możesz mieć pewność, że z naszą pomocą nadasz jej realnych kształtów. Brodziki z konglomeratu mineralnego lub akrylu dostępne są w wielu wariantach różniących się od siebie kształtem i wielkością. W sprzedaży znajdziesz zarówno zgrabny brodzik 90x75, jak i duży brodzik 140x100. W katalogu prezentowane są modele prostokątne i półokrągłe. 

BRODZIKI w liniach produktowych