BRODZIKI

Przejdź na skróty do podkategorii

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

BRODZIKI w liniach produktowych

 

W wielu nowoczesnych łazienkach duże wanny wypierane są przez kabiny prysznicowe. Rozwiązanie ma wielu zwolenników – prysznic zajmuje znacznie mniej miejsca, dla wielu osób stanowi praktyczniejszą alternatywę dla wanny, ułatwia codzienną toaletę osobom starszym. Nieodłączną częścią kabiny prysznicowej jest brodzik. Sprawdź naszą ofertę i znajdź solidny, pięknie wykonany i nowoczesny brodzik do łazienki!

 

Konglomerat – brodzik najwyższej jakości

Doskonale wiemy, że wyposażenie łazienkowe powinno z powodzeniem łączyć w sobie dopracowaną estetykę z bezwzględną trwałością. Wybierając brodzik do łazienki z oferty VIGOUR, masz pewność, że nabytek będzie w nienagannym stanie służył Tobie i domownikom przez wiele długich lat. Brodzik mineralny wyróżnia się eleganckim wyglądem, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne (wysoką temperaturę oraz wodę). Dzięki antypoślizgowemu wykończeniu użytkowanie prysznica jest w pełni bezpieczne, szczególnie dla seniorów oraz dzieci. Warto wspomnieć, że nowoczesny materiał o błyszczącej powierzchni wyjątkowo łatwo utrzymać w nieskazitelnej czystości.

Brodzik mineralny skrojony na miarę Twojej łazienki

Szukasz niewielkiego brodzika, który zamontujesz w rogu ciasnej łazienki? A może chcesz ciekawie zaadaptować wnękę? Niezależnie od tego, jaka wizja aranżacyjna roztacza się w Twojej głowie, możesz mieć pewność, że z naszą pomocą nadasz jej realnych kształtów. Brodziki z konglomeratu mineralnego lub akrylu dostępne są w wielu wariantach różniących się od siebie kształtem i wielkością. W sprzedaży znajdziesz zarówno zgrabny brodzik 90x75, jak i duży brodzik 140x100. W katalogu prezentowane są modele prostokątne i półokrągłe.

Brodziki z konglomeratu i akrylu – czym się różnią?

Brodziki prysznicowe dostępne w ofercie VIGOUR są wykonane z akrylu lub konglomeratu. Tych pierwszych nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż akryl jest obecny w polskich łazienkach już od wielu lat.

Brodzik akrylowy wyróżnia się atrakcyjną ceną, wytrzymałością i łatwym czyszczeniem. Materiał ten jest również gładki i ciepły w dotyku, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród osób, które chcą uniknąć dyskomfortu związanego z dotykaniem zimnego podłoża. Co ważne, jeśli na powierzchni akrylu powstaną jakiekolwiek zarysowania, można usunąć je za pomocą odpowiednich środków do pielęgnacji powierzchni akrylowych.

Brodziki z konglomeratu są z kolei nieco droższe niż ich akrylowe odpowiedniki, jednak wyróżniają się wysoką estetyką i nowoczesnym designem. To jednak nie wszystko: konglomerat jest przyjemny w dotyku, łatwy w czyszczeniu, odporny na uszkodzenia mechaniczne, odpryski i zarysowania, a także antyseptyczny i antypoślizgowy. Brodzik mineralny to połączenie wysokiej jakości z najnowszymi trendami aranżacyjnymi. Brodziki prysznicowe z konglomeratu i akrylu dostępne są w naszych kolekcjach WHITE i DERBY. Kwadratowe, prostokątne i półokrągłe brodziki z łatwością dopasujesz do aranżacji łazienki utrzymanej w dowolnym stylu. Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz porady eksperta? Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalną pomoc przy wyborze brodzika.