vigour

Wieszak na recznik dwuramienny DERBY

Wieszak na recznik dwuramienny DERBY
DERDW2R35
VIGOUR

Wieszak DERBY przeznaczony jest do przechowywania ręczników - jego wymiary to 350 mm, więc pozwalają na wygodne rozłożenie materiału. Jeśli jednak szukasz większej wersji, model ten dostępny jest też w wariancie 450-milimetrowym.

Warianty do Wieszak na recznik dwuramienny DERBY

Specyfikacja

  • Długość (mm): 350
  • Kształt: dwuramienny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Materiał: metal
  • Kolor:

Łazienka jeszcze lepiej zaaranżowana

Potrzebujesz praktycznego wieszaka na ręczniki? Dwuramienny, poziomy wieszak z serii DERBY pozwoli Ci wykorzystać wolne miejsce na ścianie i zapewni wygodny dostęp do tkanin.

Prosty sposób na wygodę w łazience

Ręczniki powinny znajdować się w każdej łazience na wyciągnięcie ręki. Dzięki poziomemu wieszakowi DERBY możesz łatwo o to zadbać. Zamocuj element do ściany w dowolnym miejscu, np. przy umywalce, wannie lub kabinie prysznicowej, a Twoje łazienkowe tekstylia będą zawsze łatwo dostępne. Wieszak DERBY składa się z dwóch ramion o długości 35 cm, co pozwala na luźne rozwieszenie ręczników i ich szybsze wysychanie - takie rozwiązanie sprawdzi się nawet w małej łazience. Zaokrąglone kontury wieszaka oraz jego chromowane wykończenie czynią go uniwersalnym dodatkiem pasującym do różnych aranżacji wnętrz. Jeśli potrzebujesz modelu o innej konstrukcji, poznaj wszystkie wieszaki na ręczniki z kolekcji DERBY.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERDW2R35
Karta katalogowa DERDW2R45
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny DERDW2R35_schemat
Rysunek techniczny DERDW2R45_schemat