vigour

DODATKI

Przejdź na skróty do podkategorii

Urządzając łazienkę, dbamy o to, aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość. Z rozmysłem dobieramy płytki, armaturę, oświetlenie i sprzęt… Dlaczego z mniejszą starannością mielibyśmy kompletować dodatki? To często właśnie małe, niepozorne akcenty spajają wszystkie elementy i nadają wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Sprawdź naszą ofertę dodatków i dopnij łazienkową aranżację na ostatni guzik!

Akcesoria łazienkowe – żeby żyło się lepiej!
Nowoczesne, chromowane stojaki na papier i szczotkę do WC, haczyki na ręczniki o zróżnicowanej budowie, uchwyty papieru z przykrywką i bez niej, eleganckie pojemniki na chusteczki, deski sedesowe, koszyki prysznicowe, szklane półki, dozowniki do mydła, mydelniczki, kubki i szklanki do mycia zębów… Wybór dostępnych w sprzedaży akcesoriów jest niezwykle szeroki. Z naszą pomocą ułatwisz sobie i domownikom codzienną toaletę i zaprowadzisz idealny ład wśród ogromu drobiazgów, na które ciężko znaleźć w łazience odpowiednie miejsce. Każdy pojedynczy element z powodzeniem łączy w sobie walory użytkowe oraz estetyczne. 

Nowoczesny minimalizm czy ponadczasowa klasyka?
Niezależnie od tego, jaki styl wnętrzarski jest Ci bliższy, możesz mieć pewność, że w naszej ofercie znajdziesz dodatki, które staną się nieodłączną częścią wizji idealnej łazienki. Duża różnorodność modeli pozwala na znalezienie wariantu harmonijnie dopasowanego do stylistyki dominującej w kompozycji. 

Standard VIGOUR – zaufaj marce z renomą
Wyposażenie łazienek i toalet codziennie musi mierzyć się z ogromem czynników, które mogą negatywnie wpływać na jego strukturę. Możesz mieć pewność, że nasze dodatki skutecznie oprą się wilgoci, osadom z mydła, zanieczyszczeniom i parze wodnej. Przykładamy dużą wagę do tego, aby proponowane przez nas akcesoria były dopracowane pod każdym względem, dlatego oferujemy wyłącznie produkty wykonane z materiałów przystosowanych do szczególnie wymagającego, łazienkowego środowiska.  
 

DODATKI w liniach produktowych