vigour

Wieszak na ręcznik haczyk podwójny DERBY

Wieszak na ręcznik haczyk podwójny DERBY
DERDH02
VIGOUR

Podwójny haczyk DERBY to akcesorium, dzięki któremu zapewnisz sobie dogodne miejsce do wieszania ręczników. Dostępne są także inne rodzaje haczyków z kolekcji DERBY, byś mógł łatwo wybrać wersje idealne do swojej łazienki.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 73
  • Wysokość (mm): 39
  • Kształt: haczyk podwójny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Materiał: metal
  • Kolor:

W łazience liczy się każdy szczegół

Aranżacja łazienki, poza ceramiką, armaturą czy meblami, wymaga także dodatków. Drobiazg taki jak podwójny haczyk DERBY czyni wnętrze w pełni funkcjonalnym i dopracowanym w najmniejszym szczególe.

Mała rzecz nie tylko do małej łazienki

Twoja łazienka jest już gotowa do użytku, ale wciąć brakuje odpowiedniego miejsca do odwieszania ręczników, drobnych urządzeń czy akcesoriów kosmetycznych? W takiej sytuacji niezastąpiony jest podwójny haczyk DERBY, na który bez trudu znajdziesz miejsce nawet w niewielkim pomieszczeniu. Możesz zamontować go do ściany na dowolnej wysokości i w dowolnym miejscu, np. przy umywalce, przy kabinie prysznicowej lub wannie, co pozwoli Ci mieć potrzebne przedmioty na wyciągnięcie ręki. Dodatkowym atutem jest oryginalne wzornictwo - opływowe kontury oraz chromowane wykończenie haczyka czynią go efektownym dodatkiem, który łatwo wkomponujesz w aranżację swojej łazienki. W kolekcji DERBY znajdziesz także inne modle haczyków łazienkowych - możesz je dowolnie łączyć, by przystosować wnętrze do swoich potrzeb.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERDH02
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny DERDH02_schemat