DERBY

Punkt za design!

Zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach, lecz jednocześnie chciałbyś spróbować czegoś nowego? Funkcjonalność wyposażenia stawiasz na pierwszym miejscu w hierarchii zakupowej? Chcesz mieć możliwość wyboru produktów z bogatego wachlarza różnorodnych rozwiązań?  Kolekcja derby została zaprojektowana przez jeden zespół, dzięki czemu cechuje się komplementarnością i spójnością. Pozwala to uzyskać efekt perfekcyjnej harmonii pomiędzy wszystkimi produktami DERBY, DERBY STYLE i DERBY PLUS. Zapraszamy do świata DERBY, w którym wszystkie życzenia mogą się spełnić!

Pobierz katalog PDF z produktami Derby

aranżacja łazienki z serią VIGOUR derby

 

Różnorodne DERBY

Funkcjonalność linii DERBY stanowi jej atut, idąc w parze z nowoczesną elegancją. A stylistyka? Z jednego źródła, a tym samym konsekwentna i spójna. Prostokątne kształty łączą się z zaokrąglonymi narożnikami i sprawdzą się w łazienkach każdego typu oraz każdej generacji. Linia DERBY oferuje „to coś” i wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Niespotykana różnorodność i oryginalne rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających.

Unikalne DERBY STYLE

Kolekcja DERBY STYLE jest stworzona z myślą o tych najbardziej wymagających. Posiada swój unikalny charakter, jednocześnie świetnie dopełniając się z wszystkimi produktami DERBY i DERBY PLUS. Z całą kolekcją DERBY stworzysz kompletną łazienkę, elegancką i daleką od nudy. Zachwyć się z nami niepowtarzalnym designem i ultranowoczesnymi technologiami, które znacznie przekraczają swoją kategorię cenową.

Nieograniczone DERBY PLUS

DERBY PLUS to kolekcja, której zastosowanie zwiększa Twoją wygodę na co dzień. DERBY PLUS proponuje ciekawe rozwiązania do łazienki, które doskonale łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Baterie z dłuższą wylewką nie tylko posiadają atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim ułatwiają użytkowanie łazienki osobom starszym czy niepełnosprawnym. Umywalki mineralne z bocznymi uchwytami posiadają również płytką misę, pozostawiającą dużo przestrzeni pod spodem, co jest niezwykle wygodne dla osób np. poruszających się na wózku inwalidzkim lub preferujących korzystanie z umywalki w pozycji siedzącej. W kolekcji DERBY znajdziesz również dodatki "bez barier" jak na przykład składane siedzisko pod prysznic. 

Produkty serii DERBY do twojej łazienki

Bogaty wybór produktów to gwarancja, że każdy znajdzie model idealny dla siebie. Nie ważne, czy masz małą czy dużą łazienkę, łazienkę rodzinną czy dla singla - VIGOUR spełni wszystkie Twoje oczekiwania.