UMYWALKI

Przejdź na skróty do podkategorii

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

UMYWALKI w liniach produktowych

Urządzając swoją łazienkę, powinieneś zwracać uwagę na detale, które będą wpływały na estetykę przestrzeni oraz komfort jej użytkowania. Jednym z niepozornych, ale jakże istotnych elementów łazienkowej aranżacji jest umywalka. Sprawdź naszą ofertę umywalek i znajdź model, który harmonijnie dopełni kompozycji!

Funkcjonalna i stylowa umywalka – znajdź model dla siebie

Jesteś fanem ponadczasowej klasyki? Planujesz stworzyć kąpielowe wnętrze inspirowane stylem retro? A może w Twojej głowie roztacza się wizja minimalistycznej łazienki rodem z okładki luksusowego pisma poświęconego architekturze wnętrz? Niezależnie od preferowanej przez Ciebie stylistyki, możesz mieć pewność, że w naszym katalogu znajdziesz wariant spełniający Twoje oczekiwania.
Nasz asortyment tworzą produkty o zróżnicowanej wielkości (na przykład umywalki 60, 50 czy nawet 120 cm), kształtach i sposobie montażu. W bogatej ofercie nie zabrakło niezwykle praktycznych modeli dwukomorowych.

 

Umywalka stawiana do nowoczesnego wnętrza

Niekwestionowanym hitem w urządzonych ze smakiem łazienkach są umywalki wolnostojące. Stylowa, nieszablonowa umywalka stawiana bezpośrednio na blacie szafki doda aranżacji wyrazistego charakteru i nowoczesnego rysu. Nie mamy wątpliwości, że umywalki stawiane z serii INDIVIDUAL, DERBY i WHITE zachwycą każdego miłośnika wysmakowanego wzornictwa.

 

Wysokiej jakości umywalka mineralna – standard ma znaczenie

Doskonale wiemy, że umywalka powinna być dopracowana do perfekcji nie tylko pod kątem estetycznym, ale również użytkowym. Każda proponowana przez nas umywalka mineralna na tle produktów konkurencyjnych marek wyróżnia się wysoką trwałością, odpornością na zarysowania i uszkodzenia. Osad z mydła, zaschnięte plamy z pasty do zębów, podkład, który przez nieuwagę został rozlany na umywalkę podczas wykonywania w pośpiechu porannego makijażu… Codzienne użytkowanie niesie ze sobą wiele zagrożeń dla umywalki. Dzięki idealnie gładkim powierzchniom utrzymanie ich w nienagannej czystości jest dziecinnie proste. Niektóre modele posiadają dodatkowo powłokę PflegePlus, która jeszcze bardziej zabezpiecza białą powierzchnię.