Serie produktów VIGOUR do łazienek

VIGOUR cechuje różnorodność – dostępnych jest aż 6 linii produktowych, by każdy mógł dopasować stylistykę, funkcjonalność i budżet na wystrój łazienki do własnych potrzeb. Jednocześnie jednak, wszystkie kolekcje łączy swoisty minimalizm i ponadczasowe wzornictwo – tak by można je było ze sobą łączyć, bawiąc się coraz to nowszymi aranżacjami.

VOGUE

Intrygujące ale ponadczasowe wzory, subtelne linie i dopracowane detale, zwracają uwagę i grają jedną z głównych ról we wnętrzu. Wysoka jakość wykonania gwarantuje funkcjonalność w łazience przez długi czas. Linia dodatków Vogue została zaprojektowana tak, by niezależnie od upływu czasu i zmiany trendów zachwycać i zapewniać komfort użytkowania.

Zobacz produkty

VIGOUR - marka nagradzana przez profesjonalistów

VIGOUR wielokrotnie zdobył uznanie na rynku polskim i międzynarodowym zdobywając tytuły:

GERMAN BRAND AWARD 2018 Winner

GERMAN BRAND AWARD 2018 Winner w kategoriach „Heating & Bathroom” oraz Special Mention "Product Brand of the Year".

 

German Design Award Special 2017

German Design Award Special 2017 nagroda za innowacyjne produkty oraz nowatorskie rozwiązania z zakresu wizualizacji, które mają przełomowe znaczenie dla rozwoju sztuki użytkowej na rynku międzynarodowym.

 

GOOD DESIGN

GOOD DESIGN – nagroda ta jest wyrazem międzynarodowego uznania dla nowatorskich rozwiązań w zakresie projektowania wyrobów przemysłowych.

 

Plus X Award

Plus X Award – jest jedną z największych na świecie nagród związanych z innowacyjnymi produktami w obszarze technologii, sportu i stylu życia.

 

Łazienka – Wybór Roku 2018

Wyróżnienie w kategorii instalacji łazienkowych Łazienka – Wybór Roku 2018 – dla odpływów liniowych i ściennych VIGOUR individual.

 

DOBRY DESIGN 2017

DOBRY DESIGN 2017 – Wyróżnienie w kategorii Przestrzeń Łazienki dla wanny owalnej wolnostojącej VIGOUR white.

 

Wybór Roku 2017

Wybór Roku 2017 – Nagroda w kategorii “Całościowa Aranżacja Łazienki” dla serii WHITE.