TOALETA

Przejdź na skróty do podkategorii

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

TOALETA w liniach produktowych

Toaleta w każdym domu pełni ważną funkcję, dlatego podczas jej aranżacji lepiej nie zdawać się na przypadek. Od jakości ceramiki sanitarnej w ogromnej mierze zależy komfort codziennego życia wszystkich domowników. Wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swój dom kompleksowo i stworzyć przyjazne miejsce do życia, przedstawiamy wysokiej klasy ceramikę sanitarną.  

 

Ceramika sanitarna – elementy niezbędne w każdym domu 

W rozbudowanym katalogu VIGOUR znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby kompleksowo wyposażyć swoją łazienkę – miski WC, pisuary, deski sedesowe i pokrywy, bidety oraz umywalki. Dzięki dużej różnorodności produktów bez problemu skompletujesz zestaw z tej samej serii, co pozwoli Ci stworzyć spójną kompozycję, która będzie nie tylko praktyczna, ale również estetyczna.

 

Stwórz z nami idealne wnętrze!

Ceramika sanitarna marki VIGOUR daje Ci niemal nieograniczone pole do popisu podczas kreowania przestrzeni łazienek i toalet. W sprzedaży znajdują się produkty ceramiczne o zróżnicowanej wielkości, konstrukcji oraz estetyce, co otwiera przed Tobą ogrom możliwości podczas urządzania zarówno małej, klasycznej toalety, jak i dużej, przestronnej łazienki rodem z okładki luksusowego katalogu. Do każdego elementu bez problemu dobierzesz elegancką baterię. 

 

Bezkompromisowa jakość w standardzie

Doskonale wiemy, że toaleta jest miejscem, w którym szczególnie duży nacisk kładziemy na higienę. Dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom rozwiązań nie tylko dopracowanych do perfekcji pod kątem estetycznym, ale również funkcjonalnym. Do produkcji ceramiki sanitarnej wykorzystujemy wyłącznie solidne, odporne na zarysowania materiały, które wyjątkowo łatwo utrzymać w nieskazitelnej czystości. 

 

Uchwyt do deski sedesowej – detal, który ma znaczenie!

Podczas urządzania łazienki zwracamy uwagę na wiele aspektów. Odpowiednia ceramika sanitarna, jej ustawienie, ale również kształt, a nawet kolorystyka to ważne kwestie, jednak nie należy lekceważyć szczegółów. Uchwyt do deski sedesowej jest świetnym przykładem na to, jak z pozoru niewiele znaczące drobiazgi mogą okazać się kluczowe. Wybierając uchwyt do deski sedesowej nie wystarczy jedynie dopasować go do modelu deski. Należy zwrócić uwagę również na wykorzystane do produkcji materiały, wykończenie oraz jakość. Od tego, jaki uchwyt wybierzesz będzie zależało wygodne użytkowanie deski. Postaw na produkty z naszego sklepu internetowego – w ten sposób zyskujesz gwarancję najwyższej jakości oraz niezawodności.