CLIVIA

Triumf funkcjonalności

To, co dobre, nie zawsze musi być skomplikowane. To stwierdzenie idealnie oddaje charakter produktów z linii CLIVIA. Dla tego, kto ceni sobie surową prostotę bez zbędnych dodatków, pragnie zdać się na sprawdzoną technologię i szuka produktów, które dyskretnie wkomponują się w wystrój łazienki, linia CLIVIA dostarczy odpowiednich produktów. Niezależnie od tego, czy Twoja łazienka jest mała czy duża, ze skosami czy bez, CLIVIA wyeksponuje to, co w niej najlepsze!

Znajdź salon Elements i zobacz, gdzie kupić

aranżacja łazienki z serią VIGOUR clivia

Czysta wygoda

Produkty linii CLIVIA są wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości, wytrzymałe i trwałe. Jako uosobienie solidnej funkcjonalności w połączeniu z atrakcyjnym kształtem, linia CLIVIA dostarcza wszystkiego, czego potrzeba w łazience. Szeroki asortyment armatury, od baterii umywalkowych i bidetowych, poprzez wannowe i natryskowe, aż do baterii kuchennych. Nowoczesna miska wc bez kołnierza, bidet oraz pisuar. W linii CLIVIA możesz wybrać spośród wielu rozmiarów umywalek ściennych i meblowych. Całość dopełnisz bogatą gamą dodatków niezbędnych w każdej łazience.

Ekologicznie i oszczędnie

Z przyzwyczajenia uchwyt baterii zostaje zwykle otwarty w pozycji środkowej – mimo że nie jest to konieczne. Głowica EkoPlus clivia pozwala na przepływ w pozycji środkowej wyłącznie zimnej wody, która jest oczywiście tańsza niż woda ciepła. Ograniczenie ilości i temperatury wody odbywa się za pomocą przycisku. Oczywiście w pełni świadome, a więc nie nawykowe korzystanie z baterii pozwala uzyskać wyższą temperaturę wody i zwiększyć jej przepływ.

Pobierz katalog PDF z produktami Clivia

aranżacja łazienki z serią VIGOUR clivia

Produkty serii CLIVIA do twojej łazienki

Bogaty wybór produktów to gwarancja, że każdy znajdzie model idealny dla siebie. Nie ważne, czy masz małą czy dużą łazienkę, łazienkę rodzinną czy dla singla - VIGOUR spełni wszystkie Twoje oczekiwania.