vigour

CLIVIA

Triumf funkcjonalności

To, co dobre, nie zawsze musi być skomplikowane. To stwierdzenie idealnie oddaje charakter produktów z linii CLIVIA. Dla tego, kto ceni sobie surową prostotę bez zbędnych dodatków, pragnie zdać się na sprawdzoną technologię i szuka produktów, które dyskretnie wkomponują się w wystrój łazienki, linia CLIVIA dostarczy odpowiednich produktów. Niezależnie od tego, czy Twoja łazienka jest mała czy duża, ze skosami czy bez, CLIVIA wyeksponuje to, co w niej najlepsze!

Pobierz katalog PDF z produktami Clivia

aranżacja łazienki z serią VIGOUR clivia

Czysta wygoda

Produkty linii CLIVIA są wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości, wytrzymałe i trwałe. Jako uosobienie solidnej funkcjonalności w połączeniu z atrakcyjnym kształtem, linia CLIVIA dostarcza wszystkiego, czego potrzeba w łazience. Szeroki asortyment armatury, od baterii umywalkowych i bidetowych, poprzez wannowe i natryskowe, aż do baterii kuchennych. Nowoczesna miska wc bez kołnierza, bidet oraz pisuar. W linii CLIVIA możesz wybrać spośród wielu rozmiarów umywalek ściennych i meblowych. Całość dopełnisz bogatą gamą dodatków niezbędnych w każdej łazience.

Ekologicznie i oszczędnie

Z przyzwyczajenia uchwyt baterii zostaje zwykle otwarty w pozycji środkowej – mimo że nie jest to konieczne. Głowica EkoPlus clivia pozwala na przepływ w pozycji środkowej wyłącznie zimnej wody, która jest oczywiście tańsza niż woda ciepła. Ograniczenie ilości i temperatury wody odbywa się za pomocą przycisku. Oczywiście w pełni świadome, a więc nie nawykowe korzystanie z baterii pozwala uzyskać wyższą temperaturę wody i zwiększyć jej przepływ.

aranżacja łazienki z serią VIGOUR clivia

Produkty serii

Bogaty wybór produktów to gwarancja, że każdy znajdzie model idealny dla siebie. Nie ważne, czy masz małą czy dużą łazienkę, łazienkę rodzinną czy dla singla - VIGOUR spełni wszystkie Twoje oczekiwania.