INDIVIDUAL

Doskonałe uzupełnienie

Tak jak indywidualny i niepowtarzalny jest Twój styl i Twoja osobowość, tak indywidualnie możesz zaaranżować swoją łazienkę, by odpowiadała Twoim potrzebom i wymaganiom.

Produkty linii INDIVIDUAL są tak zaprojektowane, że idealnie komponują się z czystymi i prostymi formami, subtelnym puryzmem lub zaokrąglonymi kształtami pozostałych linii wzorniczych. Z produktami z linii VIGOUR individual skompletujesz łazienkę swoich marzeń.

Akcesoria z tej kolekcji doskonale współgrają wizualnie z czterema liniami wzorniczymi VIGOUR – white, derby, clivia oraz one – a tym samym oferują rozmaite możliwości swobodnego zestawiania poszczególnych elementów.

vigour individual

Z myślą o pięknej łazience

Produkty z linii INDIVIDUAL zapewnią wyższy komfort w czasie czynności higienicznych, jak i podczas sprzątania. Elementy z tej kolekcji wyróżniają się wyjątkowo eleganckim wyglądem, przez co wpływają na charakter całego pomieszczenia.

Wysoki połysk chromowanych dodatków o symetrycznym, prostym kształcie w połączeniu elegancką umywalką mineralną o opływowych kształtach stworzy ponadczasowy wystrój o minimalistycznym zacięciu.


Harmonia i prostota

Produkty linii INDIVIDUAL stanowią perfekcyjne uzupełnienie każdej łazienki.

W szerokiej ofercie znalazły się eleganckie odpływy prysznicowe w wielu odsłonach - chromowanej, stali szlachetnej, szkła kolorowego jak i do wypełnienia płytką. Wzrok przyciąga kolekcja mineralnych umywalek stawianych na blat o cienkich krawędziach i niebanalnej formie. W linii INDIVIDUAL znajdziesz również kolekcję podtynkowych baterii natryskowych oraz akcesoria łazienkowe. Oryginalne dodatki nadadzą każdej łazience ostatecznego, indywidualnego charakteru, czyniąc ją kompletną i skrojoną pod Twoje potrzeby. 

Produkty serii INDIVIDUAL do twojej łazienki

Bogaty wybór produktów to gwarancja, że każdy znajdzie model idealny dla siebie. Nie ważne, czy masz małą czy dużą łazienkę, łazienkę rodzinną czy dla singla - VIGOUR spełni wszystkie Twoje oczekiwania.