Wieszak na ręcznik haczyk 35 mm DERBY STYLE czarny mat

Wieszak na ręcznik haczyk 35 mm DERBY STYLE czarny mat
DERSDH35C
VIGOUR

Mały, praktyczny haczyk do odwieszania ręczników to zawsze dobra inwestycja. Ten z kolekcji Derby Style nie tylko pomoże zaoszczędzić miejsce, ale też doda charakteru aranżacji łazienki. W przypadku matowej czerni to wcale nie jest trudne!

Specyfikacja

  • Długość (mm): 36.5
  • Kolor: czarny mat
  • Kształt: haczyk
  • Montaż: ścienny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Szerokość (mm): 26

Rozwiązanie, które nazwiesz ideałem

Haczyk to w każdej łazience idealne rozwiązanie - pozwala zaoszczędzić miejsce i wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Wystarczy zamontować go na ścianie czy drzwiach, żeby bez trudu i konieczności wstawiania wieszaków stojących czy mebli odwiesić ręcznik bądź element garderoby. Jeśli cenisz sobie dobry design i przy okazji wyposażania łazienki w tak praktyczne elementy chcesz zachować koncepcję modnej aranżacji, koniecznie postaw na mały, 35 mm haczyk z kolekcji akcesoriów Derby Style, które są zgodne z trendami, a jednocześnie uniwersalne.

Konkretna forma z klasą

W przypadku haczyka z kolekcji łazienkowych akcesoriów Derby Style, wrażenie robi przede wszystkim prosta forma, głęboki czarny kolor oraz matowa faktura, która sprawia, że niepozorny wieszak naprawdę ma moc urządzania wnętrza! Jeśli chcesz uzupełnić wnętrze o inne elementy w podobnej stylistyce, koniecznie sprawdź pozostałe dodatki z linii Derby Style: uchwyty, dozowniki na mydło czy zestawy ze szczotką do WC.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa vigour derby style czarne_karta-katalogowa_dodatki_DERSDH35C