VIGOUR tło

DODATKI w linii DERBY

Akcesoria łazienkowe – dodatki, które tworzą wnętrze!

Ufff, remont generalny łazienki nareszcie skończony; wanna stoi na swoim miejscu, umywalka i miska WC została zamocowana, słowem: możesz już korzystać ze swojej nowej łazienki. Teraz przyszła pora na akcesoria i dodatki! To dzięki nim wnętrze łazienki nabierze niepowtarzalnego charakteru. Białe, sterylne łazienki kojarzone są zwykle z hotelami czy nawet placówkami medycznymi; za pomocą dodatków możesz ocieplić wystrój swojej łazienki, a funkcjonalne akcesoria zapewnią wygodę wszystkim domownikom. W co warto zainwestować, by Twoja łazienka nabrała stylu?

Dodatki do łazienki – wygoda czy wygląd?

Nawet najpiękniejsze akcesoria na nic się nie zdadzą, jeśli nie będą funkcjonalne. Co z tego, że zamontujesz designerski wieszak, jeśli będą z niego spadać ręczniki? Skomplikowany uchwyt papieru z kolei wcale nie zachęca do zawieszania na nim rolek papieru toaletowego i w efekcie zapewne będziecie ustawiać go obok toalety. Wybierając akcesoria kieruj się zatem nie tylko wyglądem, ale również funkcjonalnością – takie połączenie z całą pewnością będzie strzałem w dziesiątkę! Jeśli planujesz urządzenie łazienki w konkretnym stylu, postaraj się znaleźć spójne dodatki dopasowane do wybranej stylistyki. Nie masz pomysłu? Postaw na ponadczasową klasykę.

VIGOUR derby – kolekcja designerskich dodatków łazienkowych

Szukasz inspiracji do stworzenia aranżacji nowej łazienki? Seria DERBY to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody! W asortymencie znajdziesz przedmioty codziennego użytku w eleganckiej, ponadczasowej odsłonie. Wygodne wieszaki, uchwyty do papieru czy szczotki do WC zostały zaprojektowane w taki sposób, by łączyły w sobie nowoczesny wygląd i funkcjonalność. W kolekcji znajdziesz także dozowniki mydła, mydelniczki, kubki i szereg innych akcesoriów ułatwiających i uprzyjemniających codzienne korzystanie z łazienki. Wybierz dodatki VIGOUR derby, jeśli cenisz sobie proste i klasyczne kształty, wysoką jakość i staranne wykończenie – dzięki nim Twoja łazienka nabierze charakteru!