vigour

Wieszak na ręcznik haczyk poczwórny DERBY

Wieszak na ręcznik haczyk poczwórny DERBY
DERDH04
VIGOUR

Dzięki poczwórnemu haczykowi DERBY zyskasz dodatkową przestrzeń do odwieszania ręczników i innych rzeczy. Sprawdź także inne haczyki i wieszaki z kolekcji DERBY i wybierz te, które najlepiej pasują do Twoich wnętrz.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 165
  • Wysokość (mm): 39
  • Kształt: haczyk poczwórny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Materiał: metal
  • Kolor:

Idealne rozwiązanie do rodzinnej łazienki

Porządek w łazience to w dużej mierze kwestia organizacji przestrzeni. Poczwórny haczyk DERBY ułatwi Ci zachowanie we wnętrzu ładu - zmieścisz na nim ręczniki dla całej rodziny.

Wszystko w jednym miejscu

Haczyk DERBY wyposażono aż w cztery uchwyty - dzięki niemu możesz więc wyznaczyć w łazience strefę przeznaczoną do przechowywania ręczników dla całej rodziny. W zależności od Twoich potrzeb haczyk wykorzystasz także do odwieszania ubrań, szlafroków lub łazienkowych sprzętów. Jego gładka, lśniąca powierzchnia jest prosta w czyszczeniu, a nieskomplikowany projekt oraz zaokrąglone kontury powodują, że ten łazienkowy dodatek ma uniwersalny charakter. Jego chromowane wykończenie sprawia, że element łatwo dopasujesz do swojego wnętrza - będzie perfekcyjnie korespondował z bateriami, okuciami meblowymi czy metalicznymi oprawami lamp. W serii DERBY znajdują się też haczyki pojedyncze oraz podwójne - wybierz te, których potrzebujesz w swojej łazience.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERDH04
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny DERDH04_schemat