vigour

ODPŁYWY

Przejdź na skróty do podkategorii

Wybrałeś już designerską, efektownie przeszkloną kabinę prysznicową, która stanie się centralnym punktem łazienkowej kompozycji? W takim razie pora na kolejny krok – wybór odpływu, który będzie miał ogromny wpływ na funkcjonalność całej łazienki. Sprawdź nasze propozycje i znajdź wariant harmonijnie dopasowany do Twojej aranżacji!

Opływ liniowy – minimalizm w najczystszej postaci
W modnych łazienkach standardowe kabiny prysznicowe z głębokimi brodzikami powoli wypierane są przez stylowe kabiny typu walki-in wyposażone w rynnę odpływową. Zwolennikom minimalistycznego wzornictwa z wielką przyjemnością prezentujemy stylowe, dyskretne ruszty będące nieodłączną częścią instalacji. Proponowane przez nas ruszty przeznaczone do montowania w podłodze wykonane są ze stali szlachetnej szczotkowanej i chromowanej oraz ze szkła barwionego na ciekawe kolory. Nie mamy wątpliwości, że bez problemu znajdziesz wariant harmonijnie dopasowany do koloru i faktury kafli.

Odpływ ścienny – innowacyjne rozwiązania dla Twojej wygody 
Nowoczesne odpływy ścienne o podtynkowej budowie staną się dyskretnym elementem, który nie zaburzy estetyki starannie zaaranżowanej łazienki. Niezwykle wydajny przepływ zapewni bezpieczeństwo i komfort podczas codziennych pryszniców. Dzięki regulowanej głębokości bez problemu zamontujesz odpływ w taki sposób, aby jak najlepiej spełniał swoją funkcję. 

VIGOUR – wybór podyktowany rozsądkiem
Wybierając odpływ z oferty marki VIGOUR, masz pewność, że wybierasz jakość cenioną przez najbardziej wymagających klientów oraz profesjonalistów. Proponowane przez nas rozwiązania są niezawodne. Każdy odpływ z powodzeniem łączy w sobie estetyczny wygląd, bezawaryjność, prostotę montażu i trwałość, które w łazienkach są na miarę złota. Wszystkie elementy odpływów wyprodukowane są z materiałów, które łatwo utrzymać w nieskazitelnej czystości i które wykazują ponadprzeciętną odporność na zarysowania i uszkodzenia.