VIGOUR tło

DODATKI w linii CLIVIA

Kropka nad i, czyli nowoczesne dodatki do łazienki

Co decyduje o ostatecznym wyglądzie wnętrza? Oczywiście dodatki! To w nich ukryte są Twoje upodobania dotyczące kształtów, materiałów i kolorów. To także one sprawiają, że wnętrze staje się surowe, przytulne, klasyczne lub designerskie. W kolekcji CLIVIA przygotowaliśmy dozowniki, mydelniczki, szczotki WC, półki, uchwyty wannowe, uchwyty na papier toaletowy, wieszaki na ręczniki oraz kubki i szklanki. Wszystkie elementy można ze sobą zestawiać, tworząc harmonijne kombinacje dopasowane do wystroju łazienki. Dodatki z serii VIGOUR clivia pasują do armatury łazienkowej i ceramiki sanitarnej z tej samej linii, choć możesz również zestawiać je z innymi kolekcjami VIGOUR.

Chrom i szkło – kwintesencja dodatków z linii VIGOUR clivia

Materiałami, które dominują w linii CLIVIA, są bez dwóch zdań chrom oraz szkło. Zestawienie tych dwóch elementów daje niezwykły efekt, gdyż tego rodzaju dodatki pasują do każdej nowoczesnej aranżacji. Chromowane akcesoria świetnie sprawdzą się w łazienkach industrialnych, w których dominuje zestawianie surowych materiałów, a także we wnętrzach minimalistycznych, gdzie mile widziane są proste dodatki wykonane z połączenia maksymalnie dwóch różnych materiałów. Wybierając chromowane i szklane akcesoria CLIVIA, masz pewność, że wnętrze będzie wyglądało designersko, nowocześnie i harmonijnie, bez względu na to, jakie kolory w nim zastosujesz. Akcesoria CLIVIA to kwintesencja wysublimowanego stylu i najwyższej wytrzymałości.

Wszystko, czego potrzebujesz do swojej łazienki

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez dozownika lub mydelniczki, szczotki WC, półki i uchwytu na papier toaletowy. Oprócz tych niezastąpionych elementów, które w mgnieniu oka zwiększają funkcjonalność wnętrza, możesz także wybrać mniej popularne dodatki, które sprawią, że korzystanie z łazienki będzie jeszcze wygodniejsze. Mowa tu o uchwytach wannowych, szczególnie popularnych wśród osób starszych, a także wieszakach na ręczniki oraz kubkach i szklankach na szczoteczki do zębów. Skompletuj cały zestaw akcesoriów CLIVIA lub wybierz wyłącznie te elementy, które uważasz za niezastąpione.