Wieszak na ręcznik haczyk CLIVIA NEW 30 mm

Wieszak na ręcznik haczyk CLIVIA NEW 30 mm
CLIDH30
VIGOUR

Mały haczyk o średnicy 30 mm potrafi zrobić w każdej łazience sporą różnicę. To nie tylko nowoczesny i zgodny z trendami detal, ale też dodatek, który wpłynie na wygodę korzystania z łazienki. Odkryj wszystkie zalety modelu CLIVIA NEW!

W zgodzie z Twoim stylem

Po co kombinować, skoro można uzyskać najlepsze efekty bez wysiłku? Przykładem może być mały wieszak na ręczniki z kolekcji CLIVIA NEW. Efektowny, a jednocześnie szlachetnie prosty haczyk o średnicy 30 mm pozwoli Ci uzupełnić aranżację łazienki zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i upodobaniami. Właśnie od takich detali wszystko się zaczyna! Odkryj siłę, jaka płynie z najbardziej oczywistych rozwiązań i urządź swój dom tak, jak lubisz.

Zalety, które docenisz

Wykończenie z metalicznym połyskiem, doskonałej jakości materiały, precyzja wykończenia, łatwość w montażu... To tylko kilka z długiej listy zalet, jakimi wyróżnia się ten wieszak na ręczniki w formie małego haczyka. Dodatek pochodzący z kolekcji CLIVIA NEW jest kwintesencją nowoczesnego designu: modnego, ale przede wszystkim idącego w parze z ponadprzeciętną jakością.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
vigour_clivia_new_karta-katalogowa_dodatki-CLIDH30