vigour

Stojący zestaw ze szczotką WC CLIVIA NEW

Stojący zestaw ze szczotką WC CLIVIA NEW
CLIDZSS
VIGOUR

Praktyczny i zapewniający higieniczny ład w łazience dodatek, czyli zestaw stojący ze szczotką do WC CLIVIA NEW, może być też najciekawszym elementem aranżacji! Z estetyką tego modelu to wcale nie będzie trudne.

Praktyczny i niezawodny zestaw do WC

Chociaż o urządzaniu łazienki myślimy przede wszystkim w kontekście kolorów, mebli czy ceramiki sanitarnej, warto też wziąć pod uwagę elementy, które uzupełnią wnętrze, a na co dzień będą mieć niebagatelny wpływ na komfort korzystania z niego. Przykład? Praktyczny, stojący zestaw ze szczotką do WC z linii akcesoriów łazienkowych CLIVIA NEW. Dzięki niemu nietrudno będzie osiągnąć perfekcyjny porządek i pewność, że zapewniasz sobie i swoim domownikom maksimum komfortu.

Stylowe uzupełnienie aranżacji łazienki

Zestaw ze szczotką do WC z kolekcji CLIVIA NEW to dobry wybór nie tylko ze względu na praktyczne aspekty, ale też niezwykle estetyczny wygląd tego dodatku. Szlachetny połysk i piękne wykończenia szczegółów sprawiają, że idealnie odnajdzie się on nie tylko w minimalistycznych czy nowoczesnych wnętrzach, ale też w łazienkach zaaranżowanych w duchu finezyjnego glamour.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIDZSS