vigour

Rezerwowy uchwyt papieru CLIVIA NEW

Rezerwowy uchwyt papieru CLIVIA NEW
CLIDUPR
VIGOUR

W każdej łazience czy toalecie przyda się tak praktyczne i sprawdzone rozwiązanie, jak rezerwowy uchwyt na papier toaletowy. Ten z kolekcji akcesoriów CLIVIA NEW jest nie tylko elegancki, ale też bardzo trwały.

Rozwiązania, które naprawdę się przydają

Trudno mówić o naprawdę dobrze urządzonej łazience, jeśli we wnętrzu nie ma możliwości skorzystania z rezerwowego uchwytu na dodatkowy papier toaletowy. Pomyśl o swoich domownikach i gościach i znajdź na ścianie toalety czy łazienki miejsce na tego typu dodatek. Uchwyt z kolekcji eleganckich akcesoriów CLIVIA NEW trafia w gust nawet najbardziej wymagających estetów - w końcu to dosłownie kwintesencja wyrafinowanego stylu. Chromowane wykończenie z połyskiem to tylko kropka nad i - w przypadku tego dodatku liczą się przede wszystkim względy praktyczne, które docenisz na co dzień.

Estetyka w duecie z trwałością

Estetyczny i funkcjonalny - wiesz już, że uchwyt rezerwowy na papier toaletowy z kolekcji CLIVIA NEW właśnie taki jest. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? To projekt, który możesz spokojnie traktować jak dobrą inwestycję: wykonany z trwałych i dobrej jakości materiałów nie straci ani na funkcji, ani na wyglądzie nawet w przypadku częstego użytkowania.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIDUPR