vigour

Dozownik mydła wiszący CLIVIA NEW

Dozownik mydła wiszący CLIVIA NEW
CLIDD
VIGOUR

Wygodny w użyciu dozownik mydła w płynie CLIVIA NEW zamontujesz bezpośrednio na ścianie. Efekt? Będziesz nie tylko wygodniej korzystać z łazienki, ale też cieszyć się spójną, stylową aranżacją wnętrza. To się nazywa sytuacja win-win!

Idealna aranżacja łazienki od A do Z

W idealnie urządzonej łazience nie może zabraknąć funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań, które wpływają na komfort korzystania z przestrzeni. Przykładem może być chociażby wiszący dozownik do mydła w płynie z kolekcji akcesoriów CLIVIA NEW. Łatwo zamontować go na ścianie w pobliżu umywalki, żeby oszczędzić miejsce i zawsze mieć dostęp do ulubionego kosmetyku. Plusem tego wiszącego dozownika jest trwałość materiałów, z których został wykonany oraz solidna, dopracowana w szczegółach konstrukcja. Bez wątpienia to inwestycja na lata!

Funkcja i piękno w harmonijnej zgodzie

Funkcjonalność w przypadku wiszącego dozownika na mydło CLIVIA NEW to tylko jedna strona medalu. Drugą jest przemyślana estetyka, która idealnie trafia w najnowsze trendy i dodaje aranżacji łazienki klasy. Tak ciekawe ołączenie szkła i metalu nigdy nie wychodzi z mody!

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIDD