Szklanka wisząca CLIVIA NEW

Szklanka wisząca CLIVIA NEW
CLIDS
VIGOUR

Wisząca szklanka z uchwytem CLIVIA NEW to dodatek, którego w Twojej łazience nie może zabraknąć, jeśli stawiasz na wygodę, jakość i estetykę. Zamontuj ją na ścianie i ciesz się dostępnością miejsca, jakie dzięki temu zyskasz!

Praktyczny i piękny dodatek do łazienki

Łazienka bez szklanki? Nie wyobrażamy sobie tego! Urządzając wnętrze łazienki, nie zapomnij o tym praktycznym dodatku, który znajduje się na liście must have'ów. Wybierz designerską szklankę z uchwytem CLIVIA NEW, którą możesz zamontować bezpośrednio na ścianie, oszczędzając miejsce na umywalce czy blacie szafki. Dzięki takim akcesoriom przypomnisz sobie, czym może być absolutny komfort.

Więcej niż tylko funkcja

Zwróć uwagę na to, że szklanka wisząca z uchwytem, pochodząca z kolekcji łazienkowych akcesoriów CLIVIA NEW, to też naprawdę efektowne uzupełnienie aranżacji wnętrza. Dzięki takiej "kropce nad i" przestrzeń wyda się bardziej spójna i lepiej wyposażona. A sama estetyka? Minimalistyczny design tej szklanki z chromowanym uchwytem wpasuje się w wiele różnych stylistyk, od minimalistycznej po szykowną i glamour.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa vigour_clivia_new_karta-katalogowa_dodatki_CLIDS