vigour

Wiszący zestaw ze szczotką WC CLIVIA NEW

Wiszący zestaw ze szczotką WC CLIVIA NEW
CLIDZSW
VIGOUR

Wiszący zestaw ze szczotką do WC z kolekcji CLIVIA NEW pozwoli Ci zrealizować dwa najważniejsze cele: z jednej strony zapewnić sobie komfort i wygodę, a z drugiej - estetyczny wygląd aranżacji łazienki.

Geniusz najprostszych rozwiązań

Lubisz mieć pewność, że zapewniasz swoim bliskim i gościom, którzy Cię odwiedzają tylko to, co najlepsze? Dbasz o higienę, komfort i o to, żeby z Twojej łazienki można było przyjemnie i bezpiecznie korzystać? Nie zapomnij o wyborze odpowiedniego zestawu ze szczotką do WC: do must have, jeśli chodzi o dodatki łazienkowe. Komplet z kolekcji CLIVIA NEW jest funkcjonalny i prosty w montażu. Pozwala oszczędzić miejsce i zadbać o perfekcyjną czystość bez wysiłku. Dopracowane detale i trwałe materiały dodatkowo wpłyną na Twoją satysfakcję z użytkowania tego praktycznego akcesorium.

Nie tylko względy praktyczne

Zestaw ze szczotką do toalety CLIVIA NEW to dobry przykład na to, że nawet tak "przyziemne" dodatki do łazienki mogą być bardzo estetycznym uzupełnieniem wnętrza. Połysk chromu i ładne, dopracowane wykończenia sprawiają, że zestaw prezentuje się bardzo szlachetnie w każdym rodzaju aranżacji, i tej minimalistycznej, i glamour.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa CLIDZSW