Wieszak na ręcznik haczyk WHITE

Wieszak na ręcznik haczyk WHITE
WHITEDH
VIGOUR

Dzięki wieszakowi w formie haczyka wygodnie odwiesisz swój ręcznik. W kolekcji WHITE znajdziesz model pojedynczy i podwójny, jak również całą resztę akcesoriów zwiększających funkcjonalność łazienki.

Specyfikacja

  • Długość (mm): 55
  • Kolor: chrom
  • Kształt: haczyk
  • Materiał: metal
  • Sposób montażu: wiszący
  • Szerokość (mm): 23

Siła minimalizmu w eleganckiej łazience

Czy wiesz, że piękno całej łazienki może zależeć od odpowiedniego doboru detali i akcesoriów? Dlatego też zadbaj, by wszystkie elementy pasowały do siebie nawzajem i wyróżniały się funkcjonalnością. Skorzystaj z produktów z serii WHITE - jednym z nich jest prezentowany wieszak w formie haczyka. Przymocowany w pobliżu umywalki, wanny czy prysznica zapewni Ci doskonały dostęp do ręcznika, gdy będziesz go potrzebować.

Nowoczesność w prostej formie

Wieszak WHITE ma wymiary 55 x 27 x 23 cm. Jest bardzo niewielki, więc łatwo znajdziesz dla niego wolne miejsce na swojej ścianie. Prostokątny kształt i lekko zaokrąglone brzegi elementu sprawiają, że całość wygląda bardzo elegancko i łagodnie zarazem. Z powodzeniem wykorzystasz haczyk do uzupełnienia łazienki nowoczesnej, ale i tej o bardziej klasycznym charakterze.

Dyskretny i minimalistyczny wygląd  wieszak haczyk zawdzięcza wykonaniu z metalu i chromowemu pokryciu. Niewielkie rozmiary i stonowany kolor sprawiają, że idealnie wpasowuje się w każdą przestrzeń. Wieszak haczyk został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania. Ręcznik zawieszony na haczyku nie zsuwa się i nie spada na podłogę. Wygodę korzystania z wieszaka zwiększają zaokrąglone brzegi i haczyk o odpowiedniej wysokości. Wieszak haczyk z serii WHITE dostępny jest jako pojedynczy oraz podwójny wieszak, dzięki czemu z łatwością dobierzesz model spełniający Twoje oczekiwania. 

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa WHITEDH
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny WHITEDH_schemat