vigour

WIESZAKI NA RĘCZNIKI

Wieszaki na ręczniki

Relaksując się w wypełnionej gorącą wodą z pianą wannie albo biorąc szybki prysznic, chcemy, aby miękkie ręczniki były zawsze pod ręką. Pełen komfort podczas codziennej toalety zapewni Ci montaż w dogodnym dla siebie miejscu wieszaków lub haczyków. Jaki wieszak do łazienki najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź naszą propozycję i znajdź wariant idealnie pasujący do wystroju wnętrza!

Wielka siła detali
Dyskretny haczyk na płatki kosmetyczne i gumki do włosów przytwierdzony do ściany przy umywalce, designerski wieszak stojący na ręczniki, ciekawy wieszak pierścieniowy o matowej powierzchni, poczwórny wieszak z haczykami, szeroka poręcz… Wieszak do łazienki niejedno ma imię! Wybór proponowanych przez nas rozwiązań jest niezwykle bogaty. 

Solidny wieszak do łazienki? Tylko VIGOUR!
Wyposażenie łazienkowe powinno być nie tylko dopracowane pod kątem estetycznym, ale również użytkowym. Gwarantujemy, że nasze wieszaki/haczyki są produktami kompletnymi. Kupując designerski wieszak naszej produkcji, wybierasz solidny, odporny na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia produkt, który, solidnie zamocowany, będzie w nienagannym stanie służył w łazience przez wiele lat.