Wieszak na ręcznik poręczowy DERBY STYLE czarny mat

Wieszak na ręcznik poręczowy DERBY STYLE czarny mat
DERSDWP60C
VIGOUR

Wieszak w formie minimalistycznej poręczy do rozwiązanie jednocześnie dekoracyjne i praktyczne. Ten z kolekcji Derby Style, utrzymany w matowej czerni, będzie najważniejszym elementem Twojej stylowej łazienki!

Specyfikacja

  • Długość (mm): 600
  • Kolor: czarny mat
  • Kształt: poręczowy
  • Materiał: metal
  • Montaż: ścienny
  • Sposób montażu: wiszący

Udogodnienie dla Twojego domu

Poręczowy wieszak na ręczniki z linii eleganckich dodatków Derby Style to idealny wybór do Twojej łazienki. Jest bardzo zgodny z aktualnymi trendami, ale dzięki minimalistycznemu, uproszczonemu wzornictwu, nigdy nie wyjdzie z mody. Warto też zwrócić uwagę na jakość wykonania: funkcjonalna poręcz Derby Style jest trwała, łatwa w utrzymaniu w czystości, a do tego nie powoduje większych komplikacji przy montażu. Taki rodzaj wieszaka pomaga optymalnie wykorzystać całą dostępną w pomieszczeniu przestrzeń i zdecydowanie wpływa na komfort korzystania z niej. Wystarczy tylko przewiesić przez niego ręcznik, żeby zaprowadzić w łazience porządek i zadbać o swoją wygodę.

Akcesoria z charakterem

Jeśli szukasz akcesoriów z duszą i charakterem, ale przede wszystkim dobrej jakości i takich, które w Twojej łazience sprawdzą się przez lata, koniecznie zobacz pozostałe elementy wyposażenia tego wnętrza z linii Derby Style.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa vigour derby style czarne_karta-katalogowa_dodatki_DERSDWP60C