vigour

Półka szklana DERBY

Półka szklana DERBY
DERDPS60
VIGOUR

Warianty do Półka szklana DERBY

Półka szklana DERBY

Półka szklana 600 mm DERBY, z uchwytami chrom

KBN: DERDPS60

Jeśli chcesz, by półki łazienkowe pasowały do wystroju otoczenia, do wnętrza w stylu DERBY wybierz szklaną półkę z tej samej kolekcji. Pamiętaj, że do produktu możesz też dobrać części zamienne!

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 600
  • Sposób montażu: wiszący
  • Kształt: prostokątny
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Materiał: szkło

Czysta forma w służbie użyteczności

Szklana półka DERBY z chromowanym uchwytem to wyraz stylowego minimalizmu, który doda elegancji Twojemu wnętrzu. Wybierz ją do swojej łazienki, by stała się nie tylko piękna, ale i funkcjonalna.

Piękno tkwi w prostocie

Minimalistyczne dodatki do łazienki, takie jak półka DERBY, wprowadzają do wnętrza ład i harmonię. Urok tego praktycznego akcesorium tkwi w jego prostocie - wyraźnie zarysowane kontury podstawki z czystego szkła w połączeniu z chromowanym uchwytem tworzą perfekcyjną całość, która podkreśli elegancki wymiar łazienkowej aranżacji. Wiszącą półkę DERBY możesz zamontować w dowolnym miejscu na ścianie, np. obok lustra lub pod nim. Ponieważ ma 60 cm długości, zapewni Ci sporo miejsca na codziennie używane akcesoria oraz kosmetyki, które chcesz mieć pod ręką. Poznaj także pozostałe akcesoria z kolekcji DERBY, dzięki którym Twoja łazienka stanie się w pełni funkcjonalna.

Materiały dodatkowe

Części montażowe i zamienne
Półka szklana 600 mm DERBY, bez uchwytów
DERDZXP060
Półka szklana 700 mm DERBY PLUS, bez uchwytów
DERBYDSPS70
Półka szklana 600 mm DERBY PLUS, bez uchwytów
DERBYDSPS60
Półka szklana 600 mm DERBY, bez uchwytów
DERBYDPS60
Karty katalogowe
Karta katalogowa DERDPS60