vigour

Półka szklana DERBY

Półka szklana DERBY
DERDPS60
VIGOUR

Jeśli chcesz, by półki łazienkowe pasowały do wystroju otoczenia, do wnętrza w stylu DERBY wybierz szklaną półkę z tej samej kolekcji. Pamiętaj, że do produktu możesz też dobrać części zamienne!

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 600
  • Kształt: prostokątny
  • Sposób montażu: wiszący
  • Materiał: szkło
  • Kolor uchwytu: chrom

Czysta forma w służbie użyteczności

Szklana półka DERBY z chromowanym uchwytem to wyraz stylowego minimalizmu, który doda elegancji Twojemu wnętrzu. Wybierz ją do swojej łazienki, by stała się nie tylko piękna, ale i funkcjonalna.

Minimalizm i elegancja to cechy charakterystyczne kolekcji Derby. Półka szklana zapewni dodatkowe miejsce na kosmetyki i akcesoria, jednocześnie będąc doskonałym uzupełnieniem wyposażenia łazienki. Dzięki temu to, czego używasz codziennie będzie zawsze pod ręką. Gdzie najlepiej zamontować półkę szklaną? Najczęściej wybierana jest przestrzeń pod lustrem lub obok wanny. W obu sytuacjach półka szklana zapewnia łatwy dostęp do najpotrzebniejszych przedmiotów. Wyposażenie łazienki powinno być funkcjonalne i estetyczne. 

Piękno tkwi w prostocie

Minimalistyczne dodatki do łazienki, takie jak półka DERBY, wprowadzają do wnętrza ład i harmonię. Urok tego praktycznego akcesorium tkwi w jego prostocie - wyraźnie zarysowane kontury podstawki z czystego szkła w połączeniu z chromowanym uchwytem tworzą perfekcyjną całość, która podkreśli elegancki wymiar łazienkowej aranżacji. Wiszącą półkę DERBY możesz zamontować w dowolnym miejscu na ścianie, np. obok lustra lub pod nim. Ponieważ ma 60 cm długości, zapewni Ci sporo miejsca na codziennie używane akcesoria oraz kosmetyki, które chcesz mieć pod ręką. Poznaj także pozostałe akcesoria z kolekcji DERBY, dzięki którym Twoja łazienka stanie się w pełni funkcjonalna.

Materiały dodatkowe

Części montażowe i zamienne
Półka szklana 600 mm DERBY, bez uchwytów
DERDZXP060
Półka szklana 700 mm DERBY PLUS, bez uchwytów
DERBYDSPS70
Półka szklana 600 mm DERBY PLUS, bez uchwytów
DERBYDSPS60
Półka szklana 600 mm DERBY, bez uchwytów
DERBYDPS60
Karty katalogowe
Karta katalogowa DERDPS60