VIGOUR tło

ARMATURA w linii DERBY

Niezawodna i funkcjonalna bateria do łazienki? Postaw na VIGOUR derby!

Cenisz sobie połączenie funkcjonalności i niezawodności? Potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań, na które możesz liczyć w każdych okolicznościach? Zależy Ci na wygodnym i zarazem eleganckim wyposażeniu? Seria VIGOUR derby jest odpowiedzią na potrzeby zdecydowanych i wymagających Klientów. Linia DERBY to klasyka, która zawsze pozostanie w modzie; proste i zarazem funkcjonalne rozwiązania, staranne wykończenie i wysokiej jakości materiały to najlepsze dostępne na rynku połączenie! Wysokiej jakości bateria bezciśnieniowa do pomieszczeń kuchennych czy bateria podtynkowa dla poszukujących niebanalnego stylu – niezależnie od tego, po jaki produkt sięgniesz, seria DERBY będzie strzałem w dziesiątkę!

Bateria stojąca lub ścienna – wybór należy do Ciebie

Niezawodna umywalkowa bateria stojąca z serii DERBY z możliwością montażu korka automatycznego to klasyczna i wygodna propozycja, chętnie wybierana nie tylko do domowych łazienek, ale również do lokali użyteczności publicznej. Jeśli zależy Ci na wygodzie i funkcjonalności, idealną propozycją będzie bateria stojąca z wyciąganą wylewką DERBY – to doskonałe rozwiązanie do kuchni. Wygodna bateria do łazienki pozwala na szereg zastosowań nie tylko w prywatnych łazienkach, ale również salonach spa czy ośrodkach medycznych – w takich miejsca warto postawić także na trwałość. Bateria ścienna to z kolei rozwiązanie idealne w przypadku niewielkiej powierzchni łazienki. Aby bateria ścienna podtynkowa spełniała swoje zadanie, należy wybrać trwały i niezawodny model; VIGOUR derby to ścisła czołówka, jeśli chodzi o jakość!

Bateria 4-otworowa: design i niezawodność

Bateria 4-otworowa jest połączeniem elegancji, nowoczesności i funkcjonalności. Poszczególne elementy zamontowane zgodnie z preferencjami Klientów tworzą spójną całość i zapewniają wygodę podczas użytkowania. Tego rodzaju zestaw idealnie pasuje do dużych łazienek; linia DERBY i jej klasyczne, eleganckie wykończenie pozwala także na zachowanie pełnej funkcjonalności. Jeśli chcesz na co dzień cieszyć się wygodą i cenisz sobie przy tym elegancję – postaw na VIGOUR derby.