VIGOUR tło

BRODZIKI w linii DERBY

Brodzik prysznicowy - jaki wybrać?

Planujesz generalny remont łazienki? A może urządzasz wymarzony dom lub mieszkanie i przed Tobą etap wyboru nie tylko mebli, ale również wyposażenia łazienki? Jeśli do łazienki planujesz wstawić kabinę prysznicową, czeka Cię wybór nie tylko kształtu czy wykończenia szkła. Decydującym zakupem w tej kwestii będzie odpowiedni brodzik. Jaki wybrać i na co warto zwrócić uwagę przed zakupem?

Brodzik łazienkowy - przede wszystkim wygoda

Jeśli chodzi o brodzik, zwróć uwagę głównie na wygodę użytkowania. Niektórzy wolą brodziki klasyczne, prostokątne - inni z kolei decydują się na nowoczesne propozycje wpuszczane w podłogę. Brodzik prysznicowy powinien być przede wszystkim dopasowany do potrzeb użytkowników łazienki. Zbyt wysokie brzegi czy nieodpowiednie wymiary sprawią, że codzienne korzystanie z prysznica będzie uciążliwym problemem. 90x90, 140x90 czy brodzik półokrągły? Sprawdź, które rozwiązanie będzie idealnie dopasowane do Twojej łazienki i sięgnij po wysokiej jakości brodzik VIGOUR derby. Kolekcja składa się z brodzików o różnych wymiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz produkt do wielkości swojej łazienki.

Brodzik  akrylowy - czy mineralny?

Materiał, z którego wykonany jest brodzik także ma znaczenie. Akryl jest jednym z najpopularniejszych materiałów, to lekkie tworzywo, które może przybrać dowolny kształt. Pozwala to na maksymalne spersonalizowanie produktów tak, by idealnie pasowały do Twojego pomieszczenia. Użytkownicy zainteresowani nowoczesnymi i niezawodnymi propozycjami wybierają konglomerat. Jest odporny na zarysowania i uszkodzenia. Charakteryzuje go ciepła, gładka powierzchnia, dzięki czemu bez problemu utrzymasz go w czystości