VIGOUR tło

WANNY w linii DERBY

Wygodna wanna – zainwestuj w swój komfort

Czy może być coś bardziej relaksującego od długiej kąpieli w pięknie pachnącej pianie? Po ciężkim dniu każdemu należy się chwila odpoczynku, a przyjemna i rozluźniająca kąpiel będzie idealnym sposobem na odzyskanie sił. Uwielbiasz wylegiwać się w pachnącej pianie? Masz swój codzienny rytuał pielęgnacyjny, który pozwala Ci na odpoczynek po ciężkiej pracy? A może potrzebujesz wielofunkcyjnego rozwiązania do rodzinnej łazienki? Odpowiednio dopasowana do potrzeb wanna będzie najlepszą propozycją zarówno do dużej domowej łazienki, jak i niewielkiej łazienki w małym mieszkaniu. Na co należy zwrócić uwagę?

Kupujesz wannę? Dokładnie sprawdź wymiary

Zanim w wyobraźni wstawisz wielką wannę do swojej domowej łazienki, zastanów się dobrze i spędź kilka chwil na pomiarach – tylko wtedy masz pewność, że wymarzona wanna zmieści się w Twojej łazience. Nie tylko jej głębokość i pojemność ma znaczenie; pamiętaj także, że na wygodę użytkowania ma wpływ również przestrzeń dookoła. Dobierz taką wannę, by wszyscy członkowie rodziny mogli z niej komfortowo korzystać; możesz dobrać do niej różne akcesoria dla najmłodszych ułatwiające dbanie o higienę. Duży rozmiar wanny sprawia, że jest ona wręcz wymarzonym obiektem do tworzenia aranżacji łazienki, dlatego postaw na stylową wannę o eleganckim wykończeniu.

Seria DERBY łączy w sobie wygodę i design

Kupując wannę nie musisz wcale rezygnować z modnego wyglądu na rzecz funkcjonalności. VIGOUR derby to kolekcja, w której znajdziesz specjalnie zaprojektowane wanny. Powstały one po to, by zapewnić wygodę podczas codziennego użytkowania; jednocześnie duży nacisk został położony także na wygląd, dzięki czemu wanny z serii DERBY prezentują się znakomicie w każdej łazience. Klasyczne linie będą pasowały zarówno do minimalistycznych, jak i nowoczesnych czy tradycyjnych łazienek. Z kolei wysokiej jakości wykończenie będzie nie tylko świetnie wyglądać, ale także zagwarantuje wyjątkową trwałość. Wysoka jakość serii DERBY z pewnością przypadnie Ci do gustu!