Uchwyt wannowy DERBY

Uchwyt wannowy DERBY
DERDUW
VIGOUR

Z uchwytem wannowym DERBY zadbasz o bezpieczeństwo swoje i bliskich w czasie codziennych kąpieli. Oprócz modelu standardowego znajdziesz także wersję kątową, którą wykorzystasz w wannach narożnikowych.

Specyfikacja

  • Kolor: chrom
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Kształt: prostokątny
  • Materiał nośnika: metal
  • Sposób montażu: wiszący
  • Szerokość (mm): 300

Bezpieczna łazienka to podstawa

W strefie kąpielowej każdy powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo - dzięki uchwytowi wannowemu DERBY to możliwe. Element zamontowany na ścianie zapewni domownikom samodzielność, efektownie wtapiając się w wystrój wnętrza.

Nieoceniona wygoda w łazience

Uchwyt wannowy DERBY docenią nie tylko osoby starsze czy dzieci - z pewnością sam czasem z niego skorzystasz, stosując go jako wygodne podparcie podczas wchodzenia lub wychodzenia z wanny. Uchwyt o długości 30 cm możesz zamocować na wysokości odpowiedniej do potrzeb domowników - sprawdzi się także w kabinie prysznicowej. Jego funkcjonalność idzie w parze z estetyką, za którą odpowiada prosta konstrukcja oraz metaliczne wykończenie. Chromowana, połyskująca powierzchnia elementu nawiązuje do innych akcesoriów w kolorze chromu, a dzięki temu harmonijnie wtapia się wystrój strefy kąpielowej i całej łazienki. Dostępny jest także kątowy uchwyt wannowy z serii DERBY - wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERDUW
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny DERDUW_schemat