UCHWYTY WANNOWE

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Kształt

UCHWYTY WANNOWE w liniach produktowych

Uchwyty wannowe

Podczas kąpieli nietrudno o wypadki… Poślizgnięcie się na mokrych płytkach lub dnie wypełnionej wodą wanny może nieść za sobą opłakane skutki. Wszystkim osobom pragnącym zapobiec przykrym incydentom w łazience prezentujemy prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa podczas mycia – zamontowanie uchwytu przy wannie.

Uchwyty do łazienki dla większego bezpieczeństwa

Solidny uchwyt do łazienki zainteresuje przede wszystkim właścicieli domów, w których mieszkają seniorzy i dzieci. Przykręcony przy wannie drążek umożliwi swobodne i bezpieczne wchodzenie do wanny i wychodzenie z niej. Uchwyty do łazienki mogą być zamontowane wszędzie tam, gdzie tylko chcesz – przy toalecie, umywalce czy obok prysznica.

Wytrzymały uchwyt do łazienki – estetyka tkwi w szczegółach

Uchwyty łazienkowe proponowane przez markę VIGOUR wykonane są z wysokiej jakości materiałów (chromu) o eleganckim wykończeniu. Porządne mocowania zapewniają pełną stabilność i niezawodność podczas użytkowania.

Jaki uchwyt do łazienki wybrać?

Decydując się na montaż uchwytów, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim wygodę i funkcjonalność: uchwyt do łazienki powinien być stabilny oraz zapewniać bezpieczeństwo. Warto także zapoznać się z nowoczesnymi propozycjami. Designerskie uchwyty do wanny dostępne w naszym asortymencie to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale również element wystroju łazienki. Możesz zdecydować się na klasyczne uchwyty do łazienki lub postawić na nowoczesne, minimalistyczne formy.

Uchwyty do łazienki: wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Montaż dodatkowych uchwytów umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa w każdej łazience – zarówno w łazienkach wyposażonych w wannę, jak i kabinę prysznicową. Jeśli zależy Ci na niezawodnych produktach, postaw na uchwyty do wanny dostępne w naszym asortymencie: stawiamy na nowoczesne technologie i wysoką jakość: takie połączenie sprawia, że nasze uchwyty cieszą się dużą popularnością. Jeśli szukasz niezawodnych uchwytów w atrakcyjnych cenach, zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.