Uchwyt papieru bez przykrywki CLIVIA NEW

Uchwyt papieru bez przykrywki CLIVIA NEW
CLIDUPBP
VIGOUR

Przydatny i wyjątkowo funkcjonalny uchwyt na papier toaletowy bez przykrywki to hit w kolekcji akcesoriów łazienkowych CLIVIA NEW. Co stoi za jego fenomenem? Trwałość i wygląd, który wyróżnia się ponadczasową elegancją.

Praktyczne i niezawodne rozwiązania, które sprawdziliśmy!

Uchwyt na papier toaletowy bez przykrywki CLIVIA NEW to dodatek, którego naprawdę potrzebujesz w swojej łazience, jeśli słowo "komfort" lubisz odmieniać przez wszystkie przypadki. Nie tylko łatwo się go montuje na powierzchni ściany, ale też bez trudu utrzymuje w idealnej czystości. Co ważne, dzięki temu, że to model bez klapki, korzystanie z uchwytu jest jeszcze prostsze i bardziej wygodne. Zupełnie nie dziwi nas fakt, że ten dodatek to jeden z bestsellerów w uwielbianej przez naszych klientów kolekcji akcesoriów łazienkowych CLIVIA NEW.

Kropka nad i aranżacji

Twojej łazienki Czy uchwyt na papier toaletowy może być... piękny? Model bez przykrywki z linii CLIVIA NEW to najlepszy przykład, że tak. Błyszczące wykończenie, elegancki srebrny kolor i prosta, wyrafinowana forma sprawiają, że ten dodatek jest tak samo zgodny z aktualnymi trendami, jak i ponadczasowy.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
vigour_clivia_new_karta-katalogowa_dodatki-CLIDUPBP