UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY

UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY w liniach produktowych

Uchwyty na papier toaletowy

Aby łazienka była w pełni funkcjonalna, nie może zabraknąć w niej drobnych, ale jakże ważnych dodatków. Jednym z elementów zapewniających wygodę podczas codziennego życia jest uchwyt na papier toaletowy. Standardowe, dostępne w większości sklepów modele nie pasują do Twojej ekskluzywnej, starannie urządzonej toalety? W takim razie sprawdź nasze propozycje!

Solidny uchwyt na papier toaletowy – bo liczą się detale…

Zestawy składające się z uchwytu na papier i pojemnika na szczotkę, modele z przykrywką, uchwyty montowane poziomo i pionowo… Wybór dostępnych wariantów jest niezwykle szeroki! Nasze uchwyty są najlepszym dowodem na to, że dodatek o pozornie czysto praktycznej funkcji może być również dopracowany do perfekcji pod kątem wizualnym.

Standard VIGOUR

Uchwyty na papier toaletowy, podobnie jak inne produkty prezentowane w naszym katalogu, wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia. Możesz mieć pewność, że zamontowany przy misce WC uchwyt z czasem nie pokryje się nieestetycznymi rysami i nie pojawią się na nim ogniska rdzy.