SZKLANKI

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Sposób montażu
Kubki i szklanki VIGOUR

Łazienka jest pomieszczeniem o szczególnym przeznaczeniu. Aby maksymalnie dobrze spełniała ona swoją rolę, wśród jej wyposażenia nie może zabraknąć funkcjonalnych dodatków. Na liście akcesoriów „must have” znajdują się kubki i szklanki, które, ustawione zaraz przy umywalce, pomogą doskonale zorganizować przestrzeń.

Szklanki – stylowo i funkcjonalnie

Rola szklanek w pomieszczeniach sanitarnych jest nieoceniona. To właśnie one są cennymi dodatkami ułatwiającymi wygodne mycie zębów oraz przechowywanie pasty i szczoteczek wszystkich domowników. Ponadto, proponowane przez nas dodatki są subtelną dekoracją, która doda aranżacji uroku. W Twojej niewielkiej łazience brakuje miejsca na wolnostojący kubek? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię model montowany na ścianie.

VIGOUR – rozwiązania dla wymagających

W nowoczesnej łazience każdy detal musi ze sobą idealnie współgrać. Jeśli szukasz akcesoriów i dodatków do łazienki, postaw na estetyczne, wysokiej jakości produkty VIGOUR, dzięki którym można uzyskać wyjątkowy efekt stylowej łazienki. Kubki i szklanki, podobnie jak wszystkie akcesoria prezentowane w katalogu VIGOUR, wykonane są z wysokiej jakości materiałów (szkła, akrylu, chromu i ceramiki), które pięknie się prezentują i które wyjątkowo łatwo utrzymać w nieskazitelnej czystości.

Uchwyty do szklanek VIGOUR

Proponujemy Tobie designerskie kubki i szklanki oraz uchwyty do szklanek, które będą doskonale pasowały do Twojej umywalki. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości połyskującego chromu i białej ceramiki. Perfekcyjnie współgrają z ceramiką i armaturą z logo VIGOUR. Oprócz modeli pojedynczych, posiadamy także uchwyty do szklanek na dwa kubki do mycia zębów. W ofercie VIGOUR znajdziesz również stojący kubek, który dzięki swoim prostym liniom nada nowoczesnego charakteru Twojej łazience. To nie tylko estetyczny dodatek, ale również praktyczny produkt, dzięki któremu w Twojej strefie umywalkowej zapanuje idealny porządek.