vigour

Ruszt odpływu ściennego INDIVIDUAL biały

Ruszt odpływu ściennego INDIVIDUAL biały
INDOSRBI
VIGOUR

Jeśli chcesz stworzyć wydajne odwodnienie ścienne, konieczne będzie wybranie rusztu INDIVIDUAL. Prezentowany model jest biały, w ofercie znajdziesz jednak również modele w innych odcieniach. Do zestawu dobierz też odpływ INDIVIDUAL.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 162
  • Materiał: stal szlachetna
  • Kolor: kolor biały

Efektowna alternatywa dla odpływu liniowego

Planujesz wykończyć swoją łazienkę funkcjonalnie, ale jednocześnie nowocześnie? Doskonałym wyborem będzie więc kabina walk-in do montażu bezpośrednio na posadzce. Konieczne jest stworzenie w niej wydajnego systemu odprowadzania wody, np. odpływu ściennego. Tutaj znajdziesz ruszt o wymiarach 162 x 111 mm, stanowiący panel maskujący do takiego rozwiązania z serii INDIVIDUAL.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Prezentowany model rusztu odpływu ściennego INDIVIDUAL utrzymany jest w odcieniu bieli. Dzięki temu wygląda klasycznie, elegancko i higienicznie zarazem. Co więcej, pasuje do wystroju tradycyjnej łazienki - pięknie współgra z ceramiką sanitarną i jasnymi płytkami ceramicznymi. Jeśli jednak szukasz rusztu w innym kolorze, zajrzyj do naszego asortymentu - znajdziesz tam inne warianty tego produktu.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa INDOSRBI
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny INDOSRBI_schemat