Inspiracje

Zainspiruj się przeglądając metamorfozy łazienek lub projekty stworzone przez współpracujących z nami Architektów.

Podpowiemy Ci, jakie produkty sprawdzą się najlepiej w danej aranżacji!

derby style

Nowa odsłona czerni w łazience DERBY STYLE

Czerń to więcej niż modny kolor - to naprawdę wszechstronny motyw w projektach wnętrz. Czasem jako idealne tło, innym razem jako mocny akcent lub subtelny detal. Zawsze jednak lekko ekstrawagancka, skupiająca uwagę, tajemnicza i jednocześnie ponadczasowa.

meble łazienkowe white

Wyjątkowa oferta mebli łazienkowych WHITE

Wybór między jakością mebli a ich designem nie jest już koniecznością. Funkcjonalność, ponadczasowa jakość oraz personalizacja – czyli indywidualny wybór elementów konstrukcyjnych, który stwarza wiele możliwości dostosowania ich do projektu i charakteru łazienki – to cechy, dzięki którym meble łazienkowe White będą idealnym wyborem przy projektowaniu łazienki.

seria dodatków Vogue

Seria dodatków łazienkowych VIGOUR VOGUE

Intrygujące ale ponadczasowe wzory, subtelne linie i dopracowane detale, zwracają uwagę i grają jedną z głównych ról we wnętrzu. Wysoka jakość wykonania gwarantuje funkcjonalność w łazience przez długi czas.

produkty vigour

Meble łazienkowe idealne do VIGOUR – nowoczesna łazienka w Twoim stylu

Wybór odpowiednich mebli łazienkowych ułatwi wyposażenie wnętrza w takim stylu, jaki sobie wymarzyłeś. Kolekcje mebli stworzone zostały z myślą o produktach VIGOUR - dopasujesz je do odpowiednich produktów z serii VIGOUR: derby, white, individual.
Oferujemy nowoczesne rozwiązania, które są jednocześnie na tyle elastyczne, abyś mógł w łatwy sposób dopasować je do własnych potrzeb i własnej wizji wykończenia łazienki.

Łazienka elegance

Urok złotych detali

Złoto wprowadza do wnętrza blask i ożywia przestrzeń. Zastosowane w odpowiedniej proporcji ze spokojniejszymi kolorami tworzy nastrój przyjemnej elegancji.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu.

Ważnym elementem każdej łazienki jest funkcjonalne miejsce na przechowywanie – w projekcie zastosowano szafkę podumywalkową z kolekcji Derby, która w pojemnych szufladach pomieści wszystkie niezbędne akcesoria.

Las na wyciągnięcie ręki w łazience

Las na wyciągnięcie ręki w łazience

Mieszkając w mieście często nie mamy zbyt wiele okazji do kontaktu z naturą. A może warto by wprowadzić ją do swoich mieszkań? Z tego założenia wyszliśmy, projektując tę niezwykłą łazienkę z bujną „zieloną ścianą”.

Mała łazienka w ciepłym drewnie

Mała łazienka w ciepłym drewnie

W niewielkich łazienkach często skupiamy się na funkcjonalności wnętrza tak bardzo, że zapominamy o możliwości wykończenia ich w naprawdę efektowny, nowoczesny sposób. Wszystko można zgrabnie połączyć, korzystając nawet z ciemniejszych kolorów i drewnianych okładzin. Jak to zrobić? Przedstawiamy w projekcie małej łazienki w drewnie!