WHITE wiosenna wyprzedaż

Twoja łazienka
Twoja osobowość
Twój styl

WHITE tworzy przestrzeń, w której znajduje odbicie Twoja osobowość. Dzięki doskonale do siebie dopasowanym produktom, dającym możliwość niczym nieskrępowanego łączenia poszczególnych elementów ze sobą, ta linia wzornicza zapewni Ci dużą swobodę aranżacji łazienki.

Najbardziej intymne pomieszczenie w mieszkaniu musi pasować do stylu życia i odzwierciedlać wartości, priorytety i uczucia mieszkańców. Kolekcja VIGOUR white oferuje wolność wyboru, a swoim subtelnym puryzmem wnosi do łazienek jeden z ważniejszych trendów wzorniczych naszych czasów.

WYJĄTKOWE CENY kolekcji WHITE

aranżacja łazienki z serią VIGOUR white

Wiele możliwości

W portfolio produktowym WHITE znajdziesz szeroki wybór armatury łazienkowej - baterii umywalkowych, natryskowych, wannowych i bidetowych oraz umywalek ściennych, stawianych na blat i meblowych w wielu kształtach i rozmiarach. Z ceramiki łazienkowej wybierz miski wc, bidet i pisuar. Możesz postawić na brodzik lub wybrać najlepszy dla siebie model wanny - do zabudowy lub wolnostojący, w kształcie kwadratowym lub owalnym. Całość dopełnisz bogatym asortymentem dodatków łazienkowych, które nadadzą Twojej łazience ostatecznego charakteru.


Softpuryzm - trend naszych czasów

Linia white odznacza się charakterystycznymi, łagodnymi krawędziami z zaokrąglonymi narożnikami i miękko płynącymi powierzchniami, które są charakterystyczne dla softpuryzmu - jednego z ważniejszych trendów wzornicznych naszych czasów. Harmonia, z jaką produkty white współgrają z ich wzornictwem oraz mnogość sposobów łączenia produktów tej linii pozwala na postawienie wyraźnych akcentów i nadanie Twojej łazience bardzo indywidualnego charakteru.  Wystarczy tylko, że spośród całej rodziny produktów linii white wybierzesz te elementy, które Ci się podobają i zestawisz je według własnego uznania. Stworzysz w ten sposób wnętrze o niepowtarzalnej atmosferze. Dzięki tej swobodzie staniesz się kreatorem własnej łazienki, która w każdym szczególe będzie odpowiadać Twoim pragnieniom i osobowości.

elita

Zespół projektowy Michael Stein Design

Projektowanie z jednej ręki

Kolekcja WHITE została zaprojektowana od A do Z przez jedno biuro projektowe Michael Stein Design, posiadające 24-letnie doświadczenie w pracy dla krajowych i międzynarodowych marek. Zespół projektantów wielokrotnie był nagradzany za swoje inspirujące produkty. 

Seria wielokrotnie nagradzana przez profesjonalistów

Design WHITE jest doceniany na arenie międzynarodowej przez wysokiej klasy specjalistów. VIGOUR został nagrodzony w konkursach: German Brand Award 2018 w kategoriach „Heating & Bathroom” oraz „Product Brand of the Year”. Nagroda Good design – konkurs organizowany jest przez Chicago Athenaeum – Muzeum Architektury i Wzornictwa, jedną z najbardziej prestiżowych instytucji kulturalnych i jedynym w USA Muzeum Architektury i Projektowania, które współpracuje z Europejskim Centrum Architektury, Sztuki, Designu i Urbanistyki. Każdego roku grupa ekspertów z całego świata ocenia formę, materiały i funkcjonalność 500 projektów z ponad 48 krajów i nagradza najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania i estetyki. German Design Award Special 2017 – Organizator konkursu – Niemiecka Rada Wzornictwa w ramach konkursu German Design Award nagradza innowacyjne produkty oraz nowatorskie rozwiązania z zakresu wizualizacji, które mają przełomowe znaczenie dla rozwoju sztuki użytkowej na rynku międzynarodowym. Kolekcja WHITE otrzymała tytuł Wybór Roku 2017 w kategorii całościowa aranżacja łazienki. Dodatkowo, wanna owalna wolnostojąca VIGOUR white zdobyła wyróżnienie w konkursie DOBRY DESIGN 2017. O prestiżu konkursu świadczy siła jury – ponad 130 architektów i projektantów wnętrz z całej Polski. Wyróżniane są produkty o najciekawszym designie z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz.

nagrody dla vigour white

Produkty serii WHITE wiosenna wyprzedaż do twojej łazienki

Bogaty wybór produktów to gwarancja, że każdy znajdzie model idealny dla siebie. Nie ważne, czy masz małą czy dużą łazienkę, łazienkę rodzinną czy dla singla - VIGOUR spełni wszystkie Twoje oczekiwania.