vigour

Rezerwowy dwurolkowy uchwyt papieru DERBY

Rezerwowy dwurolkowy uchwyt papieru DERBY
DERDUPR2R
VIGOUR

Rezerwowy uchwyt papieru DERBY to wysoce funkcjonalny dodatek do każdej łazienki. Przeznaczony jest do przechowywania dwóch rolek, choć w naszej ofercie znajdziesz też model na jedną. Zobacz także standardowe uchwyty z przykrywką i bez.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 22
  • Wysokość (mm): 230.5
  • Sposób montażu: wiszący
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Materiał nośnika: metal
  • rezerwowy

Dla najbardziej wymagających

Na rezerwowym uchwycie z serii DERBY zmieścisz aż 2 rolki papieru toaletowego. Zamontuj go w swojej łazience lub toalecie i ciesz się komfortem, jaki zapewnia funkcjonalnie wyposażone wnętrze.

Dwa razy więcej wygody

Jedną z najważniejszych cech dobrze urządzonej toalety jest łatwy i wygodny dostęp do papieru toaletowego. Jedna rolka zawieszona na uchwycie może jednak szybko się skończyć, co spowoduje dyskomfort Twój, domowników, a także odwiedzających Cię gości. Z rezerwowym uchwytem DERBY przeznaczonym na 2 rolki papieru nie musisz się tym martwić. Umieść go w widocznym i łatwo dostępnym miejscu i wyposaż w zapasowy papier, a jego brak nigdy Cię nie zaskoczy. Produkt wyróżnia się prostą konstrukcją, opływowym kształtem oraz metalicznym wykończeniem w kolorze chromu - z łatwością dopasujesz go do głównego uchwytu papieru i pozostałych łazienkowych akcesoriów z kolekcji DERBY.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERDUPR2R
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny DERDUPR2R_schemat