Nowość! Seria DERBY, DERBY STYLE, DERBY PLUS

Opublikowano: 06.2018 W kategoriach: ,

Zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach, lecz jednocześnie chciałbyś spróbować czegoś nowego? Funkcjonalność wyposażenia stawiasz na pierwszym miejscu w hierarchii zakupowej? Chcesz mieć możliwość wyboru produktów z bogatego wachlarza różnorodnych rozwiązań? Zapraszamy do świata derby, w którym wszystkie życzenia mogą się spełnić!

Kolekcja derby VIGOUR obejmuje ponad 400 produktów, z których stworzysz łazienkę Twoich marzeń. Rodzinna, designerska, przystosowana do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych czy też do wymagań stawianym pomieszczeniom w budynkach użyteczności publicznej – kolekcja derby pozwoli Ci zrealizować każdy z tych projektów.

Serię derby zaprojektował jeden zespół – to gwarancja jej komplementarności i spójności. Prostokątne bryły perfekcyjnie łączą się z subtelnie zaokrąglonymi krawędziami, przekonując użytkowników swoim delikatnym, purystycznym charakterem. derby ma w sobie „to coś”, co niezmiennie zachwyca. Kolekcja wyznacza również całkiem nowe standardy w swojej kategorii cenowej, zapewniając niepowtarzalną różnorodność i rozwiązania ukierunkowane na spełnianie Twoich potrzeb.

Wszystko to jest dostępne w trzech odsłonach: derby, derby style i derby plus
Marzysz o łazience, która będzie jednocześnie zgodna z aktualnymi trendami i maksymalnie zorientowana na Twój komfort? Wybierz derby!

Wyszukaj na stronie