vigour

DOZOWNIKI

Dozowniki

Aby każdorazowe przekroczenie progu łazienki było źródłem przyjemności, należy zadbać o aranżację w najmniejszych detalach. Szczególnie ważna dla odbioru całej łazienki jest przestrzeń wokół umywalki. To właśnie tam spędzamy przeważnie najwięcej czasu, myjąc zęby, starannie czesząc włosy, goląc się czy robiąc makijaż… Stylowym i praktycznym akcentem mile widzianym przy umywalce będzie dozownik na mydło.

Dozownik mydła stojący – efektownie i funkcjonalnie
Mydło w płynie w zamknięte plastikowej butelce oklejonej etykietami nie prezentuje się zbyt ciekawie? Przelej go do estetycznego dozownika! Każdy proponowany przez nas pojemnik na mydło w płynie z powodzeniem łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne. 

Pojemniki na mydło w płynie – stwórz idealny zestaw
W internetowym katalogu marki VIGOUR znalazło się miejsce dla klasycznych dozowników mydła stojących ze szklanym lub ceramicznym pojemnikiem oraz modeli montowanych w blacie. Każdy z dozowników odkryje przed Tobą cały swój potencjał, kiedy zostanie zestawiony z innymi akcesoriami z tej samej linii (kubkiem na szczoteczki do zębów czy mydelniczkami).
 

DOZOWNIKI w liniach produktowych