DOZOWNIKI

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Sposób montażu
Kształt

DOZOWNIKI w liniach produktowych

Dozowniki mydła VIGOUR

Aby każdorazowe przekroczenie progu łazienki było źródłem przyjemności, należy zadbać o aranżację w najmniejszych detalach. Szczególnie ważna dla odbioru całej łazienki jest przestrzeń wokół umywalki. To właśnie tam spędzamy przeważnie najwięcej czasu, myjąc zęby, starannie czesząc włosy, goląc się czy robiąc makijaż… Stylowym i praktycznym akcentem mile widzianym przy umywalce będzie dozownik na mydło.

Dozownik mydła stojący – efektownie i funkcjonalnie

Mydło w płynie w zamknięte plastikowej butelce oklejonej etykietami nie prezentuje się zbyt ciekawie? Przelej go do estetycznego dozownika! Każdy proponowany przez nas pojemnik na mydło w płynie z powodzeniem łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne. 

Pojemnik na mydło

W łazience warto zadbać o najdrobniejsze detale, ponieważ to one tworzą spójną całość jej wnętrza. Aby osiągnąć efekt idealnie zaaranżowanej przestrzeni łazienkowej, warto zadbać nie tylko o armaturę i klasyczną ceramikę, ale również o produkty takie jak dozownik na mydło. Jednym z produktów, które pomogą Tobie w uzyskaniu spektakularnego efektu, jest pojemnik na mydło marki VIGOUR. To zupełnie niebanalny produkt!

Dozownik na mydło

Pojemniki na mydło w płynie VIGOUR to produkty, które powstały z połączenia chromu oraz ponadczasowej białej ceramiki. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Co więcej, dozownik na mydło z naszym logo, wykonany w minimalistycznym designie, znakomicie pasuje do nowoczesnej aranżacji łazienki, zwłaszcza tej urządzonej w stylu skandynawskim lub minimalistycznym. To kwintesencja dobrego smaku!

Dozownik mydła stojący

Dozownik mydła stojący VIGOUR to wyjątkowy dodatek, który doda elegancji Twojej łazience. W naszej ofercie możesz znaleźć również pojemnik na mydło z możliwością montażu na ścianie, co pozostawi Ci dodatkową wolną przestrzeń na umywalce. Dozownik do mydła wiszący cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów.
Prosta linia, którą posiada nasz dozownik na mydło w płynie, zachwyca subtelnym pięknem. Wpisuje się dzięki temu w ponadczasową estetykę minimalistycznych wnętrz. Pojemnik na mydło w płynie VIGOUR stanowi więc niebanalne połączenie estetyki z funkcjonalnością.

Pojemniki na mydło w płynie – stwórz idealny zestaw

W internetowym katalogu marki VIGOUR znalazło się miejsce dla klasycznych dozowników mydła stojących ze szklanym lub ceramicznym pojemnikiem oraz modeli montowanych w blacie. Każdy z dozowników odkryje przed Tobą cały swój potencjał, kiedy zostanie zestawiony z innymi akcesoriami z tej samej linii (kubkiem na szczoteczki do zębów czy mydelniczkami).