vigour

Uchwyt papieru z przykrywką DERBY

Uchwyt papieru z przykrywką DERBY
DERDUPZP
VIGOUR

Uchwyt papieru DERBY wyposażony jest w przykrywkę, choć w naszym asortymencie znajdziesz też model bez niej. Kolekcja DERBY oferuje również rezerwowe wersje uchwytów - na jedną lub dwie rolki.

Specyfikacja

  • Szerokość (mm): 87
  • Wysokość (mm): 108
  • Sposób montażu: wiszący
  • Kolor uchwytu: chrom
  • Materiał nośnika: metal
  • z przykrywką

Prosty design dla wymagających

Uchwyt papieru DERBY z przykrywką jest niepozornym łazienkowym dodatkiem, który dzięki estetycznemu wzornictwu z łatwością wkomponujesz w wystrój wnętrza. Zamocowany w odpowiednim miejscu podniesie komfort użytkowników łazienki.

Niezbędny dodatek do łazienki

Sposobem na podkreślenie nowoczesnej aranżacji łazienki jest zastosowanie starannie dobranych dodatków. Akcesorium takie jak uchwyt papieru DERBY wyróżnia się prostym wzornictwem oraz chromowanym wykończeniem, dzięki którym pasuje do każdego eleganckiego wystroju. Wykonany z solidnych materiałów zachowuje odporność na uszkodzenia, a dodatkowy element w postaci pokrywki chroni papier toaletowy przed kurzem czy przypadkowym zmoczeniem. Zakrywając rolkę, jednocześnie pozytywnie wpływa na estetykę łazienki, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Montaż naścienny umożliwia natomiast umieszczenie akcesorium w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu. Seria DERBY obejmuje także inne modle uchwytów papieru.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERDUPZP
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny DERDUPZP_schemat