vigour

Uchwyt papieru bez przykrywki DERBY STYLE czarny mat

Uchwyt papieru bez przykrywki DERBY STYLE czarny mat
DERSDUPCPC
VIGOUR

Uchwyt papieru bez przykrywki zawsze jest praktyczną opcją w sam raz do dobrze zorganizowanej łazienki. Ten czarny, w pięknej matowej wersji, pochodzący z kolekcji Derby Style będzie prawdziwą ozdobą wnętrza.

Specyfikacja

  • Kolor: czarny matowy
  • Materiał nośnika: metal
  • bez przykrywki
  • Sposób montażu: wiszący
  • Szerokość (mm): 150
  • Wysokość (mm): 120

Wygoda specjalnie dla Ciebie

Superwygodna opcja do każdej łazienki, w której wszystko ma być z głową przemyślane: uchwyt na papier toaletowy bez przykrywki. Jest bardzo funkcjonalny, zajmuje mało miejsca, a jego montaż jest naprawdę dziecinnie prosty. Znajdź na niego miejsce w swojej łazience czy toalecie, również tej przeznaczonej dla gości. Co sprawia, że jest tak niezwykły? Przede wszystkim jego minimalistyczny, designerski wygląd, który sprawia, że tak niepozorny dodatek do wnętrza, jak uchwyt na papier toaletowy, staje się ozdobą z prawdziwego znaczenia.

Wzornictwo zgodne z nieprzemijającymi trendami

Warto zauważyć, że tego typu wzornictwo jest ponadczasowe. Czarny mat to trend nieprzemijający i taki, który doskonale odnajdzie się i w klasycznych, i modernistycznych wnętrzach. Do kompletu dodaj pozostałe akcesoria z kolekcji Derby Style w tej wersji kolorystycznej i stwórz aranżację łazienki, o jakiej od dawna marzyłeś.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa DERSDUPCPC