DODATKI w linii VOGUE

Haute couture do łazienki

Gracja, estetyka i precyzja, podstawowe elementy konstrukcyjne haute couture - to cechy charakterystyczne niepowtarzalnego wyglądu VIGOR vogue. W tej wyjątkowej serii dodatków, projektant Michael Stein łączy nowoczesne linie z miękko płynącymi formami i tworzy ekscytujące akcenty dzięki zwięzłym konturom. VIGOUR vogue wywodzi się z designerskiej formy i oferuje wykończenie łazienki na najwyższym poziomie. Obszerna kolekcja linii wzorniczej oferuje rozwiązania dla każdego pomieszczenia – od małych do przestronnych łazienek – i umożliwia projektantom i architektom nadanie łazienkom szczególnej i niepowtarzalnej aury.

Nasza linia wzornicza VIGOUR vogue

VIGOUR w imponujący sposób łączy czarujący świat mody z fascynującym światem łazienek. Dzięki naszej linii wzorniczej VIGOR vogue tworzymy wyjątkowe akcesoria do łazienki. Niepowtarzalny design, dopracowany ekskluzywnymi detalami wzorniczymi, stawia łazienkę w centrum uwagi. Akcesoria VOGUE cechuje wysoka jakość i niepowtarzalna elegancja. Ciesz się codziennymi czynnościami pielęgnacyjnymi w swojej łazience.

Doskonała estetyka

Imponująca linia wzornicza VIGOUR vogue  wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Projekt ten nawiązuje swoją formą do płynącej wody - swym wyglądem przypomina wypłukane kamienie z górskich potoków. Akcesoria z tej serii z pewnością pięknie dopełnią każde wnętrze.