ZESTAWY NATRYSKOWE I GŁOWICE

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Ilość strumieni
Zestawy natryskowe VIGOUR

Głowice do baterii najwyższej jakości

Podstawowym elementem, który wpływa na jakość działania armatury i jej żywotność jest głowica. Głowice do baterii mają ścisły związek z komfortem użytkowania umywalki czy natrysku. Pozwalają na uzyskanie strumienia wody o odpowiedniej intensywności oraz temperaturze. Głowice do baterii wpływają także na zużycie wody, co wiąże się z realnymi korzyściami ekonomicznymi. Mniejsze zużycie wody to większe oszczędności, które zyskujesz tylko dzięki zamontowaniu wysokiej klasy głowicy. Najwyższej jakości głowica pozytywnie wpływa na komfort korzystania z łazienki. Produkty Vigour to gwarancja długoletniej i efektywnej pracy. Wybierając głowice do baterii z naszego katalogu nie musisz obawiać się awarii czy nieszczelności.
Nawet najgłębsza, ekskluzywna wanna i nowoczesna kabina prysznicowa nie będą spełniać swojej roli, jeśli zabraknie w nich odpowiedniej armatury. Zestaw natryskowy powinien cechować się wysoką funkcjonalnością i niebanalnym designem.

Nowoczesny zestaw natryskowy

Wszystkim najbardziej wymagającym klientom pragnącym przekształcić swoją łazienkę w domowe sanktuarium, gdzie będą mogli zrelaksować się i odciąć na chwilę od codziennych trosk, z wielką satysfakcją prezentujemy baterie natryskowe VIGOUR. Armatura natryskowa VIGOUR to gama najwyższej jakości produktów, które sprawdzą się w każdej łazience, a do tego zachwycą Cię minimalistycznym wykończeniem. Stylowe projekty, wykonane w chromie przez naszych najlepszych fachowców, idealnie komponują się z każdą aranżacją łazienki.

Zestaw natryskowy – znajdź model dla siebie

Proponowana przez nas oferta zestawów natryskowych jest niezwykle bogata. Proponujemy eleganckie, chromowane modele jedno- oraz trójstrumieniowe. W ofercie znajdują się również dodatkowe akcesoria, takie jak uchwyty do natrysku montowane na brzegu wanny oraz przyłączą kątowe węża.

VIGOUR – bezkonkurencyjny standard

W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. Każda bateria natryskowa prezentowana w naszym katalogu wykonana jest z wysokiej klasy materiałów o zwiększonej odporności na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Wyposażając swoją łazienkę w armaturę z logo naszej marki, masz pewność, że wybierasz niezawodność i najwyższą jakość.

Zestaw natryskowy VIGOUR

Zestaw natryskowy VIGOUR to gwarancja najwyższej jakości w Twojej łazience. Produkty, które czekają na Ciebie w naszej ofercie, są proste w montażu, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i zarysowania. Zostały wykonane wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, co gwarantuje ich długoletnią żywotność.
Duży wybór zestawów natryskowych oraz różnego rodzaju baterii sprawia, że możesz z łatwością dopasować je do konkretnego pomieszczenia kąpielowego. W ofercie posiadamy nie tylko zestawy natryskowe i wannowe, ale również poszczególne elementy natrysku.