vigour

WANNY PROSTOKĄTNE

wanna prostokątna vigour

Stylowa, uniwersalna i funkcjonalna… Wanna prostokątna o przyściennej budowie jest wyposażeniem, które sprawdzi się każdej łazience, zarówno tej urządzonej według klasycznych i ponadczasowych wzorców, jak i minimalistycznej i nowoczesnej. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wielki potencjał w niej tkwi!

Stylowa wanna prostokątna mile widziana w każdej łazience
Biała wanna prostokątna marki VIGOUR zapewni Ci najwyższy komfort w czasie relaksującej kąpieli. Specjalnie dla zwolenników wylegiwania się w wannie napełnionej gorącą wodą z puszystą pianą przygotowaliśmy bogatą gamę modeli różniących się rozmiarem oraz umiejscowieniem odpływu (nasze wanny występują w wersji z odpływem centralnym lub bocznym).

Ekskluzywne wanny prostokątne – najwyższy standard w cenie
Szukasz wanny prostokątnej, która będzie nie tylko ozdobą aranżacji przykuwającą wzrok w zachwycie, ale przede wszystkim funkcjonalnym wyposażeniem? Nie mogłeś trafić lepiej. Wszystkie wanny prezentowane w katalogu VIGOUR łączą w sobie dopracowaną estetykę, bezkompromisową jakość oraz atrakcyjną cenę. Wanny zbudowane zostały z wysokiej jakości materiałów (akrylu, konglomeratu), które skutecznie opierają się działaniu czynników zewnętrznych, są odporne na zarysowania, a utrzymanie ich w nieskazitelnej czystości nie stanowi najmniejszego wyzwania.
 

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Model
Materiał
Kształt
Wariant

WANNY PROSTOKĄTNE w liniach produktowych