vigour

WANNY WOLNOSTOJĄCE

wanna wolnostojąca vigour

Coraz większa rzesza estetów rezygnuje z klasycznej, montowanej pod ścianą wanny czy prysznica na rzecz wolnostojącego modelu. I nic w tym dziwnego: wanna owalna wolnostojąca pięknie się prezentuje i dodaje aranżacji luksusowego charakteru… Sprawdź naszą ofertę i znajdź wannę wolnostojącą, która odkryje przed Tobą całkiem nieznane dotąd oblicze relaksu.

Finezyjna wanna owalna wolnostojąca – awangarda w Twojej łazience 
Duża, głęboka wanna wolnostojąca kojarzy Ci się głównie z luksusowymi hotelami i ośrodkami SPA? Od dzisiaj możesz cieszyć się ekskluzywnym standardem w swoim własnym domu. Wanna owalna wolnostojąca ustawiona w sercu aranżacji sprawi, że każdorazowe przekroczenie progu łazienki będzie doświadczeniem porównywalnym z wizytą w ośrodku odnowy biologicznej. 
Owalna wanna nie do końca współgra z estetyką Twojej łazienki? Ciekawą alternatywą dla wanien o opływowych kształtach będą modele prostokątne. 

Komfort i jakość
Wszystkie wanny wolnostojące oferowane przez salon VIGOUR są mistrzowskim połączeniem zachwycającej estetyki i bezkompromisowej jakości. Mimo specyficznej konstrukcji, utrzymanie wanny w nieskazitelnej czystości nie będzie przysparzało kłopotów.
 

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Materiał
Kształt

WANNY WOLNOSTOJĄCE w liniach produktowych