WANNY WOLNOSTOJĄCE

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Materiał
Kształt

WANNY WOLNOSTOJĄCE w liniach produktowych

wanna wolnostojąca vigour

Coraz większa rzesza estetów rezygnuje z klasycznej, montowanej pod ścianą wanny czy prysznica na rzecz wolnostojącego modelu. I nic w tym dziwnego: wanna owalna wolnostojąca pięknie się prezentuje i dodaje aranżacji luksusowego charakteru… Sprawdź naszą ofertę i znajdź wannę wolnostojącą, która odkryje przed Tobą całkiem nieznane dotąd oblicze relaksu.

Finezyjna wanna owalna wolnostojąca – awangarda w Twojej łazience 

Duża, głęboka wanna wolnostojąca kojarzy Ci się głównie z luksusowymi hotelami i ośrodkami SPA? Od dzisiaj możesz cieszyć się ekskluzywnym standardem w swoim własnym domu. Wanna owalna wolnostojąca ustawiona w sercu aranżacji sprawi, że każdorazowe przekroczenie progu łazienki będzie doświadczeniem porównywalnym z wizytą w ośrodku odnowy biologicznej. 
Owalna wanna nie do końca współgra z estetyką Twojej łazienki? Ciekawą alternatywą dla wanien o opływowych kształtach będą modele prostokątne. 

Komfort i jakość

Wszystkie wanny wolnostojące oferowane przez salon VIGOUR są mistrzowskim połączeniem zachwycającej estetyki i bezkompromisowej jakości. Mimo specyficznej konstrukcji, utrzymanie wanny w nieskazitelnej czystości nie będzie przysparzało kłopotów.

Wanna wolnostojąca – akrylowa czy mineralna?

W kolekcji VIGOUR przygotowaliśmy wanny wolnostojące wykonane z akrylu lub odlewu mineralnego. Wanna stojąca akrylowa to klasyczna propozycja dla tych, którzy cenią sprawdzone rozwiązania. Wanny z akrylu długo utrzymują temperaturę wody, a przy tym są łatwe w czyszczeniu, wytrzymałe i antypoślizgowe. Z kolei wanna wolnostojąca z odlewu mineralnego wyróżnia się gładką i ciepłą powierzchnią oraz wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Z odlewu mineralnego można także wykonać wanny o bardzo cienkich krawędziach – idealne do łazienek minimalistycznych.

Wanna wolnostojąca 180 i 170 – dostosuj wyposażenie łazienki do swoich potrzeb

Pragniemy, by każdy miłośnik długich kąpieli znalazł w naszej ofercie dokładnie to, czego szuka, dlatego przygotowaliśmy zróżnicowane modele wanien o różnych wymiarach. Najpopularniejszą opcją jest wanna stojąca 170x750 cm, choć w przestronnych łazienkach doskonale sprawdzi się także wanna wolnostojąca 180 cm o szerokości 80 cm. Wsłuchaj się w swoje potrzeby i wybierz wannę, w której aż chce się odpoczywać!