vigour

Głowica natrysku INDIVIDUAL Pearl Square 250x250 mm

Głowica natrysku INDIVIDUAL Pearl Square 250x250 mm
INDBAGNPS2525
VIGOUR

Głowica natrysku INDIVIDUAL Pearl Square dostępna jest w odcieniu chromu oraz w połączeniu chromu i bieli. Co więcej, produkt możesz też wybrać w wersji okrągłej, by jeszcze lepiej dopasować go do wystroju otoczenia.

Specyfikacja

  • Wymiary głowicy (mm): 250x250
  • Montaż: sufitowy
  • Przepływ: regulowany 12 L/min
  • Powłoka: chromowana
  • kwadratowa
  • kolor chrom

Komfort na pierwszym miejscu

Głowica natrysku INDIVIDUAL Pearl Square to element, którego nie może zabraknąć w nowoczesnej strefie prysznicowej stawiającej na komfort. Produkt przeznaczony jest bowiem do montażu nad głową w taki sposób, by wypływająca z głowicy o dużych wymiarach - 250 × 250 mm - głowicy, mogła swobodnie oblewać całe ciało. Takie kąpiele są bardzo relaksujące i przyjemne i z pewnością docenisz je po każdym ciężkim dniu.

Elegancki design bez zarzutu

Głowica natrysku INDIVIDUAL Pearl Square zadowoli Cię również efektownym wyglądem. Kwadratowy kształt został tu nieco złagodzony poprzez zaokrąglenie krawędzi głowicy. Całość utrzymana jest natomiast w metalicznym odcieniu chromu. Dzięki temu produkt prezentuje się subtelnie, nowocześnie i elegancko zarazem, a przy tym na tyle uniwersalnie, by sprawdzić się w niemal każdej łazience.

Materiały dodatkowe

Karty katalogowe
Karta katalogowa INDBAGNPS2525
Rysunki techniczne
Rysunek techniczny INDBAGNPS2525_schemat