vigour

ELEMENTY MONTAŻOWE

Wybierz jakość!
VIGOUR to marka nagradzana przez specjalistów zajmujących się ceramiką i armaturą. Nasze linie produktów (WHITE, DERBY, CLIVIA, ONE, INDIVIDUAL) zachwycają swoim wyglądem i funkcjonalnością. By całość sprzętu poprawnie funkcjonowała, potrzebne są również profesjonalne elementy montażowe o wysokiej jakości wykonania. Wszystkie elementy VIGOUR produkowane są z materiałów, które łatwo utrzymać w nieskazitelnej czystości i wykazują ponadprzeciętną wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

Wylewka wannowa i przedłużki do baterii
Wśród produktów VIGOUR znajdziesz zarówno wylewkę wannową, jak i przedłużki do baterii wannowej. Każdy z naszych produktów - np. zawór odcinający wodę, rozeta do baterii, przedłużka do baterii - z powodzeniem łączy w sobie estetyczny wygląd, niezawodność, prostotę montażu i trwałość, które w łazienkach są tak istotne. Dzięki naszej ofercie produktów dobierzesz elementy w taki sposób, by perfekcyjnie do siebie pasowały.

Montaż baterii wannowej
Wiemy, że montaż baterii wannowej może wcale nie być prostym zadaniem, dlatego staramy się, aby nasze nowoczesne produkty, jak wylewka, bateria, przedłużka do baterii wannowej czy rozety do baterii tylko i wyłącznie ułatwiały pracę oraz stały się dyskretnym elementem, który nie zaburzy estetyki starannie zaaranżowanej łazienki.
Niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się wszelkie elementy podtynkowe, np. element uniwersalny VIGOUR BOX, który jest przydatny do montażu różnego rodzaju baterii łazienkowych. Swoim działaniem umożliwia tworzenie solidnych konstrukcji podtynkowych w armaturze natryskowej, umywalkowej i wannowej.

Od wylewki wannowej po rozetę do baterii
Wszystkie produkty tworzące nasz katalog wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które w szczególnie wymagającym środowisku kuchni i łazienek radzą sobie doskonale. Wśród nich wyróżnić możemy między innymi wylewki wannowe, uchwyty baterii, instalacje podtynkowe, zawory odcinające, bloki montażowe, przyłącza kątowe węży. W sprzedaży znajdują się produkty kompatybilne z konkretnymi bateriami z naszej oferty oraz modele uniwersalne. Dzięki naszym produktom nie tylko prawidłowo zamontujesz armaturę, ale również niskim kosztem usuniesz ewentualne usterki i wymienisz zepsute części. 

 

ELEMENTY MONTAŻOWE w liniach produktowych