vigour

BATERIE NATRYSKOWE

Baterie natryskowe vigour

Od czego przeważnie zaczynamy i czym kończymy każdy dzień? Większość z nas bez namysłu odpowie – od wskoczenia pod prysznic! Poranna i wieczorna toaleta może stać się źródłem ogromnej przyjemności. Odkryć wielki potencjał pozornie przyziemnej czynności pomogą Ci baterie natryskowe marki VIGOUR. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele może zmienić w Twoim życiu nowa armatura.

Stylowe rozwiązania do Twojej łazienki
Jesteś fanem nowoczesnych aranżacji opartych na minimalistycznych formach? A może bardziej niż innowacje w designie cenisz klasykę, która zawsze jest na czasie? Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, możesz mieć pewność, że wśród naszych produktów znajdziesz baterie skrojone na miarę Twojej łazienki. W rozbudowanym katalogu znalazły się zarówno podtynkowe, dyskretne modele, jak i baterie o standardowej, naściennej budowie.

Dokładnie to, czego potrzebujesz 
Wszystkie baterie proponowane przez VIGOUR wykonane są z wysokiej klasy materiałów o zwiększonej odporności na czynniki zewnętrzne (przede wszystkim wodę). Dzięki naszym bateriom precyzyjnie ustawisz temperaturę oraz siłę i rodzaj strumienia wody. Wszystkie baterie są proste w obsłudze, a utrzymanie ich w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu.
 

BATERIE NATRYSKOWE w liniach produktowych