BATERIE WANNOWE

Produkty

Filtruj listę wg funkcji i parametrów

Typ uchwytu

BATERIE WANNOWE w liniach produktowych

Baterie wannowe vigour

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na relaks po ciężkim, pełnym wyzwań dniu, niż odprężająca, gorąca kąpiel? Z naszą pomocą przekształcisz swoją łazienkę w prywatne, małe SPA, w którym będziesz mógł relaksować się codziennie. Pierwszym krokiem na drodze do stworzenia intymnej oazy relaksu będzie wyposażenie wanny w odpowiednią armaturę. Do perfekcyjnych wanien VIGOUR można dobrać nasze ponadczasowe baterie wannowe: baterię podtynkową wannową, baterię stojącą wannową lub baterię ścienną wannową. Może to być zarówno klasyczna bateria ścienna, jak i nowoczesna bateria termostatyczna wannowa. Sprawdź oferowane przez markę VIGOUR baterie wannowe i znajdź idealny model.

Bateria ścienna wannowa 

Klasyczna, ponadczasowa, funkcjonalna… Bateria ścienna wannowa jest rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej łazience, niezależnie od dominującego w niej stylu. Proponowane przez nas modele elegancko prezentują się zamontowane na wyłożonej modnymi kaflami ścianie, a dodatkowo wyjątkowo łatwo utrzymać je w nienagannej czystości.

Bateria ścienna

Bateria wannowa ścienna może przybrać formę zarówno baterii natynkowej, jak i baterii ściennej podtynkowej. Najbardziej popularnymi bateriami wannowymi są baterie ścienne natynkowe, które różnią się ilością dźwigni lub kurków regulujących temperaturę i siłę strumienia wody.
Z kolei bateria wannowa podtynkowa wymaga połączenia z odpowiednim elementem podtynkowym, który montuje się przed położeniem płytek. Proponujemy różne rozwiązania dopasowane do Twoich wymagań – dostępna jest zarówno bateria wannowa stojąca, bateria wannowa 3 otworowa, jak i bateria 4 otworowa.

Nowoczesna bateria wannowa stojąca 

Coraz większa rzesza osób urządzających swoje mieszkania czy domy sercem swojej łazienki ustanawia głęboką, stylową wannę o wolnostojącej konstrukcji. Nieodłącznym towarzyszem dla designerskiej wanny będzie bateria wannowa stojąca. Subtelne, smukłe baterie będą stylowym dopełnieniem kompozycji, a zarazem praktycznym wyposażeniem. Baterie wannowe stojące DERBY oraz WHITE montowane są w podłodze, co zapewnia im pełną stabilność.

Bateria wannowa stojąca na podłodze

Bateria stojąca wannowa zamontowana na podłodze lub w podłodze to nowoczesna forma baterii wannowej. Stojące baterie wannowe mocuje się zwykle przy ekskluzywnych wannach wolnostojących. Baterie mogą mieć jeden lub dwa uchwyty. Innym, równie ciekawym, rozwiązaniem jest bateria wannowa 4 otworowa, a jednym z najnowocześniejszych trendów - bateria wannowa kaskada, która zachwyca swoim wyglądem.

Bateria wannowa 3 otworowa i bateria 4 otworowa

Bateria wannowa 3 otworowa i bateria 4 otworowa to nowoczesne produkty przeznaczone do montowania w wannie lub na półce przy niej. Są nie tylko oznaką luksusu i nowoczesności, ale zapewniają również komfort i wygodę korzystania z łazienki. Sprawdzą się głównie w dużych, przestronnych salonach kąpielowych, w których dostępna powierzchnia pozwala na swobodne wykorzystanie przestrzeni. Wyposażone są w rynny ociekowe, które odprowadzają zebraną wodę i zapobiegają gromadzeniu się wilgoci.

Bateria 3 otworowa i 4 otworowa VIGOUR

Baterie wielootworowe różnią się od klasycznych przede wszystkim wyglądem i montażem. Poszczególne elementy (wylewka, uchwyty sterujące strumieniem wody czy słuchawka prysznicowa) montowane są osobno. Dodatkowo baterie wielootworowe posiadają stelaż, którego wielkość powinieneś uwzględnić na początkowym etapie aranżacji łazienki.