vigour

BATERIE WANNOWE

Baterie wannowe vigour

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na relaks po ciężkim, pełnym wyzwań dniu, niż odprężająca, gorąca kąpiel? Z naszą pomocą przekształcisz swoją łazienkę w prywatne, małe SPA, w którym będziesz mógł relaksować się codziennie. Pierwszym krokiem na drodze do stworzenia intymnej oazy relaksu będzie wyposażenie wanny w odpowiednią armaturę. Sprawdź oferowane przez markę VIGOUR baterie wannowe i znajdź idealny model.

Bateria ścienna wannowa 
Klasyczna, ponadczasowa, funkcjonalna… Bateria ścienna wannowa jest rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej łazience, niezależnie od dominującego w niej stylu. Proponowane przez nas modele elegancko prezentują się zamontowane na wyłożonej modnymi kaflami ścianie, a dodatkowo wyjątkowo łatwo utrzymać je w nienagannej czystości.

Nowoczesna bateria wannowa stojąca 
Coraz większa rzesza osób urządzających swoje mieszkania czy domy sercem swojej łazienki ustanawia głęboką, stylową wannę o wolnostojącej konstrukcji. Nieodłącznym towarzyszem dla designerskiej wanny będzie bateria wannowa stojąca. Subtelne, smukłe baterie będą stylowym dopełnieniem kompozycji, a zarazem praktycznym wyposażeniem. Baterie wannowe stojące DERBY oraz WHITE montowane są w podłodze, co zapewnia im pełną stabilność.
 

BATERIE WANNOWE w liniach produktowych